družba za nedeljo
Pod katero lipo se dobiva na poti k maši? Ne pozabi s sabo roženkranca vzeti.[/quote]
pa saj veš uno kot prejšnjo nedeljo;;[/quote]
Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?
pa saj veš uno kot prejšnjo nedeljo;;[/quote]
Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?[/quote]
Si že tolk star, da si pozabil, da je bila LIPA..
Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?[/quote]
Si že tolk star, da si pozabil, da je bila LIPA..[/quote]
Hudiča, potem pa nisi bila ti? Sem te zamenjal z Metko od Franclja hčerko…
Forum je zaprt za komentiranje.