Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek družba za nedeljo

družba za nedeljo

Juter sama, prilegla bi se kakšna družba;;(((

Za k rani ali pozni maši? 🙂 Iz katere župnije pa si? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nič ni si povedala, ali rabiš moško ali žensko družbico, ali oboje ??

V živalskem vrtu so tudi nekatere živali osamljene, lahko njih obiščeš 🙂

Poljepšal si mi noč;;;)))

pozna, rana ni zame;;

boljš živlski vrt, kot tebe;;

boljš živlski vrt, kot tebe;;[/quote]

Seveda, točno tako sem mislila 🙂 nisem rekla, sebe ponujam za družbo 😛 no lahko bi se, toda bi ti potem izstavila račun 😀

sva že dva sama

Pod katero lipo se dobiva na poti k maši? Ne pozabi s sabo roženkranca vzeti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

koliko pozna
popoldanska, vešerna ali nočna

Kaj praviš kam bi jo mahnila???idejo??

Pod katero lipo se dobiva na poti k maši? Ne pozabi s sabo roženkranca vzeti.[/quote]

pa saj veš uno kot prejšnjo nedeljo;;

VečernA je kar taprava..

Pod katero lipo se dobiva na poti k maši? Ne pozabi s sabo roženkranca vzeti.[/quote]

pa saj veš uno kot prejšnjo nedeljo;;[/quote]

Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

pa saj veš uno kot prejšnjo nedeljo;;[/quote]

Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?[/quote]

Si že tolk star, da si pozabil, da je bila LIPA..

Pri starem hrastu, ki ima take velike štrleče grče ven, ko si se nekaj z rokami gor oprijemala?
Menda te je Sveti Duh prešinil, ker se ti je celo telo sunkovito krčilo, vse mišice trzale in drhtele, oblival pa te je hladen znoj?[/quote]

Si že tolk star, da si pozabil, da je bila LIPA..[/quote]

Hudiča, potem pa nisi bila ti? Sem te zamenjal z Metko od Franclja hčerko…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Si že tolk star, da si pozabil, da je bila LIPA..[/quote]

Hudiča, potem pa nisi bila ti? Sem te zamenjal z Metko od Franclja hčerko…[/quote]

Vidiš kaj delajo leta, 80ni mačji kašelj;

Večerna bi mi ustrezala ker pol preide v nočno ( Ponoči se mal shladi) kje bi se pa dobila

Povej, pedlagaj;;((

kako naj predlagam če sploh nimam pojma od kje si

Iz najljepšega mesta na svetu, ljubljane!!

Se strinjam, da je Ljubljana lepo mesto še posebno ob ljubljanici kjer je tudi precej gostinske ponudbe

IN???

Pa še babo lahk v stilu Povodnega moža not zabrišeš, če ti ni povšeči ;)))

Jaz pa nedeljo izkoristim za odklop (sobota je pospravljalna), nedelja pa uživancija. Sporočita, če se bosta dobila 🙂

Najboljš v letnem vrtu lokala na prešernovem trgu pa pol skupna odločitev.

Kdaj??’
kako naj te prepoznam??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close