Drive in bankomat!
težka bo … ker ona se na jurčke pride nasadit z avtom … ne s svojo(katerokoli že) luknjo ☺[/quote]
Vse mi boš pokvaril, pa tako dobro se je začelo!!![/quote]
nisem zihr … pri ćefurkah je “peš” iti zoprn izraz ☺
težka bo … ker ona se na jurčke pride nasadit z avtom … ne s svojo(katerokoli že) luknjo ☺[/quote]
Vse mi boš pokvaril, pa tako dobro se je začelo!!![/quote]Ma on te ne da, hoče te samo zase….. 😉 😀 😀
Zelo dobra. :)) Najboljši sta 18. in 22. točka. Ampak se je (u)trudila, zelo, je treba priznati.
semeringe ☺[/quote]
mogoče pa bi bilo dobro če gre na brušenje cilindra pa bat bi lahko menjala… .)[/quote]
cilinder ima že preveč obrušen, zato pa ni več kompresije … tako, da tudi, če menja bat bo še vedno problem v semeringih ☺
jeb.at ga … kaj pa namesto, da kontroliraš temico kuriš uno, ki v stilu svojega nicka rokohitrsko menja cifre v lastne zaslužke neglede na to ali ima komitent + ali – od njenega početja
semeringe ☺[/quote]
mogoče pa bi bilo dobro če gre na brušenje cilindra pa bat bi lahko menjala… .)[/quote]
Zame drive in odpade, ker si rada vzamem čas. 😉
mogoče pa bi bilo dobro če gre na brušenje cilindra pa bat bi lahko menjala… .)[/quote]
Zame drive in odpade, ker si rada vzamem čas. ;)[/quote]
Če dviguješ po zgornjih točkaj, je to zate. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.