drage znanke, forumašice….
Marko preveč moralizira za tiste, ki vedo, da ima prav.
Pnp, strinjam se s tabo!!
Ziher Jabolko se ni zbudila nekega jutra in si sama pri sebi rekla, da od sedaj naprej ne bo dala več možu iz neznanega razloga. Nekaj je moglo pripeljati do tega. In ta razlog je bil povod za začaran krog, ne pa zato, ker Jabolko noče dati.
Forum je zaprt za komentiranje.