Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek drage znanke, forumašice….

drage znanke, forumašice….

…….Morda bi pa ženske večkrat dale, če bi se moški za to večkrat potrudili…egoisti….

Vsi ste malo blesavi ker iz tega delate takšno tragedijo.Jaz imam poleg žene še ,hm kako naj rečem, honorarno fu.kačico.Kadar doma ni seksa pa grem k njej in smo vsi zadovoljni.

dober nik si si izbral potem….

pnp – BRAVO!

Kurver
Kam pa gre tvoja žena,ko greš ti k…?AH ,seveda je doma zadovolna.

Marko preveč moralizira za tiste, ki vedo, da ima prav.

Pnp, strinjam se s tabo!!

Ziher Jabolko se ni zbudila nekega jutra in si sama pri sebi rekla, da od sedaj naprej ne bo dala več možu iz neznanega razloga. Nekaj je moglo pripeljati do tega. In ta razlog je bil povod za začaran krog, ne pa zato, ker Jabolko noče dati.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close