Dovolj imam Slovenije, grem nazaj v Novi Sad!
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › Dovolj imam Slovenije, grem nazaj v Novi Sad!
Eno leto brez plač, grem nazaj domov, pa četudi moram na avtoštop, tukaj se ne vidim več, ni prihodnosti.
ja ti kr pejd bo za nas več ostalo
Pojdi, tudi jaz raje vidim, da si v NS.
Srečno.
če si sama brez otrok , bo še šlo – če pa imaš otroke , pa dobro premisli….
povsod je lepo , doma je najlepše
Če si že enkrat prelomila in odšla od doma v Slovenijo, potem ti je zdaj toliko lažje spet prelomit in oditi iz Slovenije naprej v Zahodno Evropo. Jaz se na tvojem mestu v NS ne bi vračala.
jebemi jugoviĆi
Ne, pa ne grem!
Kaj boš pa zdaj?
Navadi se! V Sloveniji nas živi 300.000! Pa še več nas bo!
Vojvodina je žitnica Evrope. Po prvotnem planu (en mesec je bilo tako) bi imeli eno luštno državico SHS brez Srbov.
A je Nikola Pašić zaslutil, da Slovenci nešto pertljamo.
Ne, pa ne grem!
Kaj boš pa zdaj?
Navadi se! V Sloveniji nas živi 300.000! Pa še več nas bo![/quote]
v kolikor niste socialci.
O, znajo oni dobro poskrbeti zase, niso tako neumni kot domačini, ki mislimo, da moramo delati.
Pametno pojdi na boljše ,če le imaš možnost .
O Fakkk koga bo še več ,a vas? jebela popokaj saj imate svoje zakaj ste tu?
Ne bo jih več ne skrbi, selijo se ponavad naprej v Nemčijo ali pa Švedsko pol pa ko majo keš iz kebab štantov pa fuzbala pa spet nazaj domov. In ti torej greš iz ene relativno slabe vukojebine v zelo zanič vukojebino? Čestitam lol.
No, če bo Slovenija takole nadaljevala, jo bo do konca leta Srbija prehitela. Bomo potem Slovenci hodili s trebuhom za kruhom v Srbijo LOL 😀 😀 😀
“Vse so nam zafurali”
spet provociraš
nihče ne gre nikamor, tukaj živimo, tukaj južnjaki slovenkam otroke delamo, tko da se kar sprijazni da nas slovenke ljubijo
čao
Začni kopat graben.
Forum je zaprt za komentiranje.