Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski

Dolgotrajno samski

Zakaj točno si se sploh oglasila oz. zakaj sploh še odgovarjaš na prispevke, če si že povedala ves svoj point ? Pač ok, neprivlačna si, grda babura, ki se je odločila ostat samska. V nasprotno te itak noben ne more prepričat, ker si trmasta in znaš poslušat samo sebe in nikogar drugega. Kaj točno je zdaj naša naloga tu gor, da te tolažimo in te ujčkamo kot dojenčka ? Lahko me žališ, če ti paše, samo pri tebi bo situacija še vedno takšna, kot je, še vedno ne bo nikakršnega napredka in ostala boš na istem. Nekako ti ne verjamem, da si se zares sprijaznila s tem, ker če bi se, ne bi niti šla pisat v to temo in se “borila” tu z nami toliko časa. Ni logično ane…ni ni :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Meni pa uvodni zapis ni všeč.
Ne zagovarjam “brezizhodnih” situacij. Nikjer in nikoli v življenju.
Upanje je zadnje. In vedno se da kaj spremenit na boljše.
Celo takrat, ko človek umira, ima možnost, da bo umrl ali pomirjen s sabo ali jezen na cel svet.

Sadni, te muči, ker ne maram tipov kto si ti ?

Jaz se pa strinjam z zapisom, da so misice in so grde ženske, so pametni in so neumeni.
So bogati in so revni.
Lepoticam so nasproti pa grde ženske.
Nesmiselno je govorit, da pravih moških ni. Pravi moški SO. Lepe ženske imajo moških na izbiro. Grde si pa moramo priznati, da nimamo izbire. Niso moški krivi, krive smo same, ker nič ne naredimo, da bi bile lepe.

Jaz v takšnem stanju hodim spat, pomirjena s sabo in celim svetom, nekako mi zgoraj opisan sistem ne bi zadoščal le za čas “umiranja”. Če životariš cel čas v duševnem nemiru, potem zadnji dve uri pred poslednjim izdihom tudi ni treba delati “revolucije” :)))

no torej ajde…

dobro da ni tu slike ker bi nam orenk pokvarla dan.

samo davke prosim plačuj še ene 50 let za drugo tak nisi.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Moja slika ali pa tvoje pisanje matkič, oboje ljudem kvari dan.

V tej zgodbi diskriminatornost odpade – tudi lepi plačujejo oz plačujemo davke 🙂 spomni se na tisto o davkih in smrti 😉

Ma to je zajebancija…kak ne dojemate? to sploh ni baba ampak en tip k ma preveč cajta.

Ženska sem.
Samo za razliko od ostalih samskih žensk, ki trdijo, da ni pravih moških, da so zato samske, ker one so pa super. Jaz pravim drugače. Pravi moški so, samo jaz sem neprivlačna.
Vse privlačne ženske, ki jih poznam, z lahkoto dobijo moškega.

Jaz v takšnem stanju hodim spat, pomirjena s sabo in celim svetom, nekako mi zgoraj opisan sistem ne bi zadoščal le za čas “umiranja”. Če životariš cel čas v duševnem nemiru, potem zadnji dve uri pred poslednjim izdihom tudi ni treba delati “revolucije” :)))[/quote]

Se strinjam.
Ampak govorila sem o brezizhodni situaciji. Lahko bi se kdo obregnil ob to.
Mi je znano, kako človek sprejme recimo neko diagnozo, ki mu predvidi samo nekaj mesecev življenja. Nikakor pa ni potrebe po tem, da bi se nekdo, ki ne more dobit partnerja, obnašal kot na smrt obsojen bolnik ali še slabše.

Ja saj do sem je vse vredu in prav…

ampak potem pa je namen tvojega pisanja brezvezen ker nihče neve kaj hočeš

tipa ki ga ti hočeš da bi on želel tebe ker se ti nočeš izboljšat?

če si nam samo prišla povedat to kar je citirano zgoraj in da pač ti si se odločla da neboš iskala tipa ker si prelena da bi migala svojo rit potem ok smo sprejeli zdaj pa ti želim en lep dan in pojdi na zrak (nasvet)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, parkrat si že rekel adijo. Zakaj res ne greš?

Ok. Recimo, da je to fakt, ki si g adojela in sprejla. In kaj boš sedaj? Stala na mestu in čakala, da se ti izteče pričakovana življenjska doba, ali se boš vendarle premakila kam?
Pa ne mi govorit, da obstaja še kaj drugega v življenju kot to, da si v zvezi. Če bi ti bilo čisto vseeno za to ali si samska ali ne, o tem ne bi pisala.

Partnerja ne bom več iskala. To je to.

Koliko si stara, če ni skrivnost?

Jasno je, da ti ne paše biti sama oz samska, torej naredi kaj za to, da boš s konkretnimi dokazi presegla tole razmišljanje o sebi. Še vedno pa lahko najprej v nedogled jamraš o istem 3 x 0 = 0. Odločitev je tvoja, posledice tudi.

Zakaj mi delite nasvete?
Po praivici sem povedala kaj si mislim. To je to.
Privlačni samski moški so, privlačne samske ženske dobijo moškega, neprivlačne pa ne, razen, če hočejo luzerja.
Breveze je bluzit, da pravih moških ni. So. Vsaka prava ženska ga dobi. Grda ženska pa ga ne dobi.
Če se mi bo kdaj dalo, bom delala na videzu. Bolj verjetno pa, da ne bom in bom ostala sama. To je to.

Jaz v takšnem stanju hodim spat, pomirjena s sabo in celim svetom, nekako mi zgoraj opisan sistem ne bi zadoščal le za čas “umiranja”. Če životariš cel čas v duševnem nemiru, potem zadnji dve uri pred poslednjim izdihom tudi ni treba delati “revolucije” :)))[/quote]

Se strinjam.
Ampak govorila sem o brezizhodni situaciji. Lahko bi se kdo obregnil ob to.
Mi je znano, kako človek sprejme recimo neko diagnozo, ki mu predvidi samo nekaj mesecev življenja. Nikakor pa ni potrebe po tem, da bi se nekdo, ki ne more dobit partnerja, obnašal kot na smrt obsojen bolnik ali še slabše.[/quote]

Nekateri iz tega, da so samski izvajajo pravo tragikomiko celo življenje, namesto da bi čas in energijo namenili čemu bolj produktivnemu, nečemu kar bi imelo rep in glavo. Takšne sizifove borbe s samim sabo, da nisi privlačen in da nimaš tega, onega….kdo se še dandanes to sploh gre in še bolje: ZAKAJ?

Huda bejba vedno dobi tipa, če ga želi. Zanič bejba pa dobi kvečjemu kakega luzerja, če ga seveda želi.

Povedati po pravici ali po resnici – to je zdaj vprašanje 😉

Kakor sem že omenila, odločitev je tvoja. Res si super, da si nam prišla izpovedat, kaj te muči že vrsto let; mon je izdatno bogatejši za tvoj prispek 🙂 mi pa tudi 🙂

Verjetno me bodo raztrgale druge samske ženske, ki se večno pritožuejo, da ni moških. v resnici je pa z njimi nekaj narobe, ne z moškimi.
Podobno se pritožuejo luzerji, da ni pravih žensk. PRavi dec tudi najde pravo bejbo.

Išči druge vrednote pri moškem, če želiš resnega moškega za skupno prihodnost: zanesljivost, predanost, delavnost, spoštljivost, dobrosrčnost…. To je daleč bolj pomembno, kot pa da je “lep”.

Grdih žensk pa ni, so samo bolj ali manj atraktivne. Tisti moški, ki to izjavi, je sam bedak. In teh je povsod dovolj, tudi tu na forumu, zato si tega ne bi k srcu jemal na tvojem mestu, da bi se prepustil obupu. 🙂

Konec koncev pa tudi, če je ženska samska, ni to katastrofa, dosti bolje pridejo skoz v primerjavi z moškimi, ker so ženske v povprečju bolj disciplinirane in resne. Veliko moških, ki ostanejo večni samci, jim stalni spremljevalec postane alkohol, se opustijo itd.. Mislim, da moški dosti težje shajajo brez žensk, kot pa obratno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem moški, ampak vseeno mislim, da moški niso tako neumni in tako predvidljivi kot si ti misliš. Tisti tip, ki je res dober, pa ne samo po videzu (upam, da nimaš tako enostavnih kriterijev za to?) tudi ne bo šel kar z vsako hudo bejbo. Pa tudi če bi bilo to res, da huda bejba lahko dobi tipa, še vedno je vprašanje ali ga lahko tudi obdrži. Verjemi, obdrži ga ne vsaka.
Daj se ti malo brcni v rit, pa začni delat na sebi, pa bo takoj vse boljše. Predvsem se znebi te črnogledosti. Takšnih žensk moški ne marajo, ne glede na videz. Ko si boš v glavi prišla na jasno kaj hočeš od življenja, boš našal tudi voljo, da v fizičnem smislu nekaj spremeniš.
Samo nikar mi ne govori, da se ne da nič naredit. Da se! Vprašanje je le, ali se tebi da.

Ni kaj za dodati, Matjažko 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close