Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek dolgo krilo

dolgo krilo

Pozdravljeni, kupila sem si dolgo krilo in spet vas prosim za pomoč!Krilo je podloženo, je iz viskoze in poliestra in sive barve, sega mi do gležnjev in zadaj ima velik razporek, zanima me kaj lahko zraven oblečem in obujem- lahko zraven nosim usnjen črn plašč?

Usnjen črn plašč bo v redu, zraven obuj škornje, črne, usnjene z ne preveč visoko peto, pa kakšen dober oprijet puli.

ja, puli pa v beli barvi, če ga nimaš v beli, bo pa tud črna ok! al pa roza, modr, zelen… odvisno, kakšna je sploh ta siva barva. če si bolj umirjene narave, priporočam prvi oz. drugi predlog.
ostalo ti je pa že sanjaa povedla.
pa pa

Moška ideja tudi kaj velja?
Žan, na pomoč. Pa mislim brez zafrkancije.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close