Pozdravljeni, kupila sem si dolgo krilo in spet vas prosim za pomoč!Krilo je podloženo, je iz viskoze in poliestra in sive barve, sega mi do gležnjev in zadaj ima velik razporek, zanima me kaj lahko zraven oblečem in obujem- lahko zraven nosim usnjen črn plašč?
ja, puli pa v beli barvi, če ga nimaš v beli, bo pa tud črna ok! al pa roza, modr, zelen… odvisno, kakšna je sploh ta siva barva. če si bolj umirjene narave, priporočam prvi oz. drugi predlog.
ostalo ti je pa že sanjaa povedla.
pa pa