Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dodik pozval Srbe v Sloveniji, da glasujejo za Janšo

Dodik pozval Srbe v Sloveniji, da glasujejo za Janšo

Je lahko ironija še večja? Srbski ultranacionalist podpira protisrbskega in protiruskega propagandista. Še Putina in Trumpa naj pobereta, pa skupaj na kakšen koncert Thompsona. Ni ovir za populiste.

To je tako kot bratenje SDS in DS – na zunaj nasprotniki, v resnici pa….

 

Največja možna nagrada za Goloba. Zdaj bo polno etničnih Slovencev glasovalo za njega.

Dodik rabi prosto pot za pretok denarja v Slovenijo.

Ja pa v božjo mater, kje najdete psihoretarde tipa Dodik, Orban, Stevanovič… da o Janši niti nebi… Se tu kdo zaveda svoje odgovornosti, če ta smrad podpira? Lahko pogledate svojim otrokom in vnukom v oči, prasci tupi zoprni?

Ali pa meter dlje Trump, Netanjahu, Putin, Kim…

Da vam krasta na nosu zrastla, saj ti psihiči nebi bili niti pičkin dim, če ne bi neki retardi tega podpirali. Koga vi to volite, da vam mater jebem??? 

Koji kurac komu mar en obsojeni polpismeni faking Dodik? Pomemben ko Damjan Murko, madona.  Kaka faking republika srpska sredi Bosne? Kako ni to že davno prepovedano?

Imam jaz lahko sredi Slovenije Republiko Rožica? Koji kurac?

Ma srbe je treba zapret v rezervat ko živino, pa bo na Balkanu večen mir.

Kriminalec podpira kriminalca.  Še  dobro,da je v Sloveniji preveč  pametnih,da bi volili Janšo. Po volitvah naj gre Janša k Dodiku, ko bomo Slovenci  na veliko plesali. Ko misliš, da je norcev manj ugotoviš, da je še  veliko starcev,ki se bi se radi držali stolček do groba. Pa kdo Dodika sploh jemlje resno. Zanimivo,da je prijateljstvo med Srbom in kosovarjem možno. Takim izjavam se lahko samo res iz srca nasmejiš kaj starina naumi.

Odgovor na objavo uporabnika
Kolekcija, 12.09.2025 ob 17:12

Ja pa v božjo mater, kje najdete psihoretarde tipa Dodik, Orban, Stevanovič… da o Janši niti nebi… Se tu kdo zaveda svoje odgovornosti, če ta smrad podpira? Lahko pogledate svojim otrokom in vnukom v oči, prasci tupi zoprni?

Ali pa meter dlje Trump, Netanjahu, Putin, Kim…

Da vam krasta na nosu zrastla, saj ti psihiči nebi bili niti pičkin dim, če ne bi neki retardi tega podpirali. Koga vi to volite, da vam mater jebem??? 

Koji kurac komu mar en obsojeni polpismeni faking Dodik? Pomemben ko Damjan Murko, madona.  Kaka faking republika srpska sredi Bosne? Kako ni to že davno prepovedano?

Imam jaz lahko sredi Slovenije Republiko Rožica? Koji kurac?

Ma srbe je treba zapret v rezervat ko živino, pa bo na Balkanu večen mir.

Vse južnjake iz gradbeništva nazaj poslat pa bo. Pa bo tudi kriminala v LJ manj za 99%. Iz drugih sektorjev lahko ostanejo, ker so fizično prešibki da bi konstantno sprožali pretepe kot to počno “čefurji”

noro…, očitno se ne zaveda kaj je izjavil, saj je/so pacient in norci, ki volijo pacienta, torej cela SdS greznica največji sovražniki Srbov, to je čistih 20%.  Vučić isto, celo roko je dal pacientu, kači.. Morali bi prebrati kletno trolanje SdS nora24tv opic na vseh forumih, ne samo na tem za katere je pacient bog…

Srbi v Sloveniji sigurno ne bodo glasovali za Janšo. Večina jih je projugoslovansko usmerjenih. Za Janšo je ta izjava velik minus in ne plus.

Kristus, kako pomembno, kaj je rekel en kreten…

Naj deli svoje nasvete doma, za nas je on niko i ništa. Pučkin dim.

Retard je povrhu vsipal voz gnoja Janezu na glavo.   Heh, okronal ga je za kralja greznice ????

Odgovor na objavo uporabnika
Resno, 12.09.2025 ob 16:49

Je lahko ironija še večja? Srbski ultranacionalist podpira protisrbskega in protiruskega propagandista. Še Putina in Trumpa naj pobereta, pa skupaj na kakšen koncert Thompsona. Ni ovir za populiste.

To je tako kot bratenje SDS in DS – na zunaj nasprotniki, v resnici pa….

 

To vse pove o Janezu Janši. Bebcu mu pa še kar verjamete in mu dajete moč.

Odgovor na objavo uporabnika
Aurora111, 12.09.2025 ob 18:11

Srbi v Sloveniji sigurno ne bodo glasovali za Janšo. Večina jih je projugoslovansko usmerjenih. Za Janšo je ta izjava velik minus in ne plus.

Nobeno presenečenje ni, da je Dodik neumen kot noč. Se mu že po izgledu vidi.

Ja, zdaj, ko je nek mini cesar v svojem cesarstvu pozval Srbe v Sloveniji naj glasujejo za JJ, ki ga živcirajo vsi s črko ć v priimku in jih ima za čapce, bo pa vse drugače. Ććć… ???

Od kdaj Srb glasuje za šipca ?

Ah ne nasedajte !

Že sam vir je sporen, Dodik je užaljen ker je dobil po pesi, sedaj pa blebeče neumnosti !

Ne vemo sicer kaj je blebetal v orginalu, članek  na siolu je za kozlat, pisun namiguje na to da bo pa pod janšo srbska populacija dobila pa status manjšine, to se ne bo zgodilo nikoli in nikdar, golazen naj se asimilira, naj začnejo poslušati frejtonarco, slake , avsenike , jest govejo župo in potico !

 

Zajebal ste Srbi in Hrvati, ki ste se Turkom pustil islamizirat za kratkotrajne ugodnosti, niste pa računali na stoletja plačevanja v krvi za to izdajo!

Normalno, da multikulturna država ne bo uspela na dolgi rok!

Še nobena ni. Tudi Amerika bo propadla, pa EU enako kot je Jugo miks in SZ..

Dokler Srbi v Bosni ne bodo na svoje, Hrvati na svoje in muslimani na svoje, se ne boste premaknili nikamor, ker se ideološko, kulturno, versko razlikujete.

Nacionalne države so bolj homogene, še bolj uspešne pa so mestne mini državice kot je npr Monako.

Za Slovence bi bil najboljši model kantonov, regij kot v Švici, kjer vsaka regija določa davke….

Če to ni možno, je potem odcepitev edina možnost, ker nam gre počasi že na k…da z centralistično politiko financiramo LJ, enako kot smo financirali BG in nam pametuje Srb, ki se je hvalil, da še emaila ne zna poslati.

Res je kvalificiran za delo župana, prej fosil propadlega jugo sistema, ki nima pojma kaj Slovencu pomeni čast!

“Res je kvalificiran za delo župana, prej fosil propadlega jugo sistema, ki nima pojma kaj Slovencu pomeni čast!”

Tem ljudem je čast plenjenje ljudi in deljenje med svoje. Tem ljudem je čast zaničevanje in poniževanje “nenaših”. Posledica islamizma na balkanu!

Čast, ker jim je čast posnemanja Mohameda. In Mohamed je točno to delal.

NIKOLI, nikoli, nikoli, nikoli ne more biti demokracije s temi ljudmi. Če je enemu čast plenjenje in suženjstvo drugega, potem veš, da je svoboda in demokracija mrtva črka na papirju in nič drugega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close