Dobivam se s prijateljičinim možem
Frendica ga ne bo pustila! Mi je že enkrat sama rekla, da tudi če bi se kurbal okol, pa tudi če bi jo kdaj udaril, ga nikol ne bi pustila, ker ne misli iskat druzga, ker je dons težko bogatega dobit. Pri njemu ima vse, dobi vse, kupi si lahko vse kar si zaželi…. Ona ne bo pustila drugi ženski njega, to mi je povedala še v času, ko on meni ni bil tako všeč….
Samo res, kakšen gnoj, od človeka moraš biti, da pri vseh moških, ki jih je kot listja in trave, diši najboljše, prijateljičin mož. Kaj nosi naša ljuba zemlja, to ni res… ?♂️
V naših časih, verjetno sem še starokopiten, je veljalo nenapisano pravilo in sicer, da se prijateljeve punce, žene, partnerke, karkoli že je, ne tika!!!!
Zvita Zver, 23.01.2025 ob 14:28
Frendica ga ne bo pustila! Mi je že enkrat sama rekla, da tudi če bi se kurbal okol, pa tudi če bi jo kdaj udaril, ga nikol ne bi pustila, ker ne misli iskat druzga, ker je dons težko bogatega dobit. Pri njemu ima vse, dobi vse, kupi si lahko vse kar si zaželi…. Ona ne bo pustila drugi ženski njega, to mi je povedala še v času, ko on meni ni bil tako všeč….
@Skrita Zver
Frendica ga ne bo pustila!
Saj to ni bistveno.
Povej “the best” frendici.
Ali se bolje, povej, jasno in glasno, da se jebeta, ko boste vsi trije skupaj.
haha, ampak, ne na nekem javnem mestu, zna biti komicno. ?
Skratka, ponovno, garantiram ti, da bos v roku teden dni vedela/videla ali se bo tvoj ljubimec odselil od tvoje “the best” frendice in te hotel obdrzati.
Saj to hoces, ane? Ali se, morda, bojis resnicnega dejstva, da bo ostal z zeno?
Anonimno974, 23.01.2025 ob 15:16
Verjetno je tole izmišljena tema, ker me je kar groza, da so ljudje lahko tako pokvarjeni.
Ljudje so še bolj pokvarjeni kot ti misliš. Toe tukaj na forumu je odraz drućžbe kjer ste in si ne zatiskat oči. Veze mnoge dandanes so samo zarad denarja itd. Babe so postale hujše kot desci iz prve roke vam povem. Pokvarjene manipulatorke mnoge.Fantje pazite in moški tudi, da vas take ne dobijo. Raje plačajte pa se imejte fino s top elite escort kot pa s takimi babami, ki vas bodo sam omolzle in se kurbale .
Moj ljubimec je kmalu bivši frendici, že omenil, da ima drugo in da se bosta mogla vsedet in zmenit okoli ločitve. Ni ji še povedal, da gre zame. Takoj ga je napadla, da se ločila ne bo, da nikoli ne bo podpisala ločitve in da če se 100x kurba okoli, denarja ne bo nosil drugam! Rekla mu je, da podpiše ločitev samo v primeru, da najde bogatejšega od njega. On ji je zagrozil z odvetnikom in tožbo…. ona pa je rekla, da bo samski samo preko njenega trupla.
Verjemi mi jaz imam zate eno resitev na kaksen nacin., Tukaj nebom pisal., Napisi mi na mail pa ti bom pomagal.
Zvita zver, 27.01.2025 ob 13:49
Moj ljubimec je kmalu bivši frendici, že omenil, da ima drugo in da se bosta mogla vsedet in zmenit okoli ločitve. Ni ji še povedal, da gre zame. Takoj ga je napadla, da se ločila ne bo, da nikoli ne bo podpisala ločitve in da če se 100x kurba okoli, denarja ne bo nosil drugam! Rekla mu je, da podpiše ločitev samo v primeru, da najde bogatejšega od njega. On ji je zagrozil z odvetnikom in tožbo…. ona pa je rekla, da bo samski samo preko njenega trupla.
Malo manj ameriške filme glej. Če se pri nas nekdo želi ločiti, se lahko, pa če se nasprotna stran strinja ali ne.
-
Verjamem da si v nebesih. Vendar posledice pridejo pozneje . Kaj boš rekla prijateljici? Njenim otrokom? Če še ne veš ostali niso tako zelo v nebesih kot ti. Dogaja se tebi. Praviš da dobro izgledaš ? Hm,? Če je tako potem lahko dobiš dobrega , samskega moškega , ki bo tvoj.Z ostalimi člani ti ne bo šlo tako dobro , zagotovo. Zanimivo da ljudje ne mislite na posledice. Ampak nase. Tudi tale prijateljičin mož bo na koncu ugotovil, kako hladna si . Še imaš čaš da se potegneš nazaj preden povzročiš katastrofo , ki jo boš pomnila do konca življenja. On pa ne bo tvoj. Ne zapuščajo ženo kar tako, kot si ti zamišljaš .
Forum je zaprt za komentiranje.