Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobivam se s prijateljičinim možem

Dobivam se s prijateljičinim možem

Frendica ga ne bo pustila! Mi je že enkrat sama rekla, da tudi če bi se kurbal okol, pa tudi če bi jo kdaj udaril, ga nikol ne bi pustila, ker ne misli iskat druzga, ker je dons težko bogatega dobit. Pri njemu ima vse, dobi vse, kupi si lahko vse kar si zaželi…. Ona ne bo pustila drugi ženski njega, to mi je povedala še v času, ko on meni ni bil tako všeč….

Aha. Cune prat in jest hodi domov, tebe pa namaka?

Pol niste super trio, ker si ti party breaker!

Samo res, kakšen gnoj, od človeka moraš biti, da pri vseh moških, ki jih je kot listja in trave, diši najboljše, prijateljičin mož. Kaj nosi naša ljuba zemlja, to ni res… ?‍♂️

V naših časih, verjetno sem še starokopiten, je veljalo nenapisano pravilo in sicer, da se prijateljeve punce, žene, partnerke, karkoli že je, ne tika!!!!

Verjetno je tole izmišljena tema, ker me je kar groza, da so ljudje lahko tako pokvarjeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvita Zver, 23.01.2025 ob 14:28

Frendica ga ne bo pustila! Mi je že enkrat sama rekla, da tudi če bi se kurbal okol, pa tudi če bi jo kdaj udaril, ga nikol ne bi pustila, ker ne misli iskat druzga, ker je dons težko bogatega dobit. Pri njemu ima vse, dobi vse, kupi si lahko vse kar si zaželi…. Ona ne bo pustila drugi ženski njega, to mi je povedala še v času, ko on meni ni bil tako všeč….


@Skrita
Zver
Frendica ga ne bo pustila!

Saj to ni bistveno.

Povej “the best” frendici.
Ali se bolje, povej, jasno in glasno, da se jebeta, ko boste vsi trije skupaj.
haha, ampak, ne na nekem javnem mestu, zna biti komicno. ?

Skratka, ponovno, garantiram ti, da bos v roku teden dni vedela/videla ali se bo tvoj ljubimec odselil od tvoje “the best” frendice in te hotel obdrzati.

Saj to hoces, ane? Ali se, morda, bojis resnicnega dejstva, da bo ostal z zeno?

Jaz ti popolnoma verjamem. Smiliš se mi, ker si tako plehka in glupa. Možgani velikost oreha? Ali lešnika?

Ste iz štajerske? Tam so bolj prvinski, prostaški… žalostno pa je, da so v tej sceni tud otroci.

 

Pa saj veš kaj si,si ena navadna kurba.S prjatlco sta pa obe dve veliki keš pički.Bo najbolj,da kar trio postanete pa se skupi fukarte kokr ste dolgi in široki

Nje tako ne ljubi. Kaj bo pa s tabo pa sporoči čez kakšno leto.

Vso srečo, da vsi trije potegnete iz tega najboljše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno974, 23.01.2025 ob 15:16

Verjetno je tole izmišljena tema, ker me je kar groza, da so ljudje lahko tako pokvarjeni.

Ljudje so še bolj pokvarjeni kot ti misliš. Toe tukaj na forumu je odraz drućžbe kjer ste in si ne zatiskat oči. Veze mnoge dandanes so samo zarad denarja itd. Babe so postale hujše kot desci iz prve roke vam povem. Pokvarjene manipulatorke mnoge.Fantje pazite in moški tudi, da vas take ne dobijo. Raje plačajte pa se imejte fino s top elite escort kot pa s takimi babami, ki vas bodo sam omolzle in se kurbale .

Moj ljubimec je kmalu bivši frendici, že omenil, da ima drugo in da se bosta mogla vsedet in zmenit okoli ločitve. Ni ji še povedal, da gre zame. Takoj ga je napadla, da se ločila ne bo, da nikoli ne bo podpisala ločitve in da če se 100x kurba okoli, denarja ne bo nosil drugam! Rekla mu je, da podpiše ločitev samo v primeru, da najde bogatejšega od njega. On ji je zagrozil z odvetnikom in tožbo…. ona pa je rekla, da bo samski samo preko njenega trupla.

Verjemi mi jaz imam zate eno resitev na kaksen nacin., Tukaj nebom pisal., Napisi mi na mail pa ti bom pomagal.

semirlover777@gmail.com

Odgovor na objavo uporabnika
Zvita zver, 27.01.2025 ob 13:49

Moj ljubimec je kmalu bivši frendici, že omenil, da ima drugo in da se bosta mogla vsedet in zmenit okoli ločitve. Ni ji še povedal, da gre zame. Takoj ga je napadla, da se ločila ne bo, da nikoli ne bo podpisala ločitve in da če se 100x kurba okoli, denarja ne bo nosil drugam! Rekla mu je, da podpiše ločitev samo v primeru, da najde bogatejšega od njega. On ji je zagrozil z odvetnikom in tožbo…. ona pa je rekla, da bo samski samo preko njenega trupla.

Malo manj ameriške filme glej. Če se pri nas nekdo želi ločiti, se lahko, pa če se nasprotna stran strinja ali ne.

    Verjamem da si v nebesih. Vendar posledice pridejo pozneje . Kaj boš rekla prijateljici? Njenim otrokom? Če še ne veš ostali niso tako zelo v nebesih kot ti. Dogaja se tebi. Praviš da dobro izgledaš ? Hm,? Če je tako potem lahko dobiš dobrega , samskega moškega , ki bo tvoj.Z ostalimi člani ti ne bo šlo tako dobro , zagotovo. Zanimivo da ljudje ne mislite na posledice. Ampak nase. Tudi tale prijateljičin  mož bo na koncu ugotovil, kako hladna si .  Še imaš čaš da se potegneš nazaj preden povzročiš katastrofo , ki jo boš pomnila do konca življenja. On pa ne bo tvoj. Ne zapuščajo ženo kar tako, kot si ti zamišljaš .

 

Čaki, čaki… Kje pa je tvoj otrok ta čas, ko on prespi in “mrcvari” ? po tebi? Otroci če se družijo, si takšne stvari tudi povejo.

Drugače pa ja, ogabno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close