Do kdaj dat vlogo za denarno socialno pomoč , da dobiš pomoč isti mesec ?
Po 21. v mesecu oddaš, ko poteče. Urejajo kakor urejajo.Nekje hitro in res dobiš naslednji mesec, nekje pa se vleče več časa in ni rečeno da je 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naslednji mesec, ker imajo praviloma čas.In dobiš lahko tudi 5. v mesecu naslednjem, če pač niso uredili v tekočem mesecu. Imajo pa več kot mesec dni – ne vem točno koliko – časa. Zato počasi, po pameti. Ni povsod kar tekoče ?!
Da CSD v Sp. Ihanu ima malo prosilcev zato tvoj frend dobi, mogoče še preden vloži,. V Murski Soboti kjer je stanje katastrofalno, kjer je veliko ljudi – pa dobijo mogoče tudi drugi mesec 5. v mesecu. Le zakaj so si izmislili 5. naslednji mesec, če je pa tvoj frend že dvakrat dobil takoj – a ne- v Sp. Ihanu.
je tako, da moraš prošnjo oddati do konca meseca, nakazilo je takoj naslednji mesec 21.-ga oz. okoli tega datuma. Zdaj ne najdem, a spomnim se, da sem pred časom prebrala, da obdelujejo vloge do 10.-ga v mesecu, zato sem enkrat zamudila in zmotno mislila, da če oddam vlogo do takrat, da bo še isti mesec, pa ni bilo. Torej, pri nas je do konca meseca, pozanimaj se, kako je pri vas. Načeloma naj bi bilo povsod enako, pa vidiš po odzivih, da ni. Pohiti in za vsak slučaj oddaj vlogo v petek (jutri verjetno ne delajo), na netu imaš obrazce, sprintaj in izpolni. Če kaj manjka, dostaviš naknadno, pri nas ne komplicirajo. Pa zadnje 3 izpiske iz banke si kopiraj.
Ne vem zakaj taka inteligenca tle visi in lapa, pa si ne da inteligenten nič dopovedat. Daj hitro še zase vlogo za “pomoč na psihiatriji” za zdravljenje namišljenega ega . Do konca meseca moraš vložiti – pa dobiš prec – pomoč ! Le kaj tukaj dela taka inteligenca, morda piše iz prostorov Zavoda za zaposlovanje, potem ko je oddal vlogo za DSP – ker pač nihče ne šteka njegovega visoko razvitega …. khm, pa je brez službe. In spremlja frenda na CSD!? Lepo je da si sam sebi tak prijatelj, res!
Forum je zaprt za komentiranje.