Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › dlaka dlaka anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 23:17 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 11:18 Na licu imam rdečo bunkico podobno mozolju že nekaj časa. Danes sem stisnil in je priteklo ven nekaj prozornega gnoja ki je prozoren voda. Ali je možno da mi dlaka raste navznoter? Pred kratkim sem kupil brivnik. Prijavi sara* 05.11.2004 ob 10:53 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 11:18 Ob predrtju te pike, bi se morala videti vrascena dlaka, če je ni, je to bil le mozoljcek ali kaj drugega. Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 11:11 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 11:18 stalno beckam ker me moti..bom pustil da se mi zaceli pa bom potem videl kaj je to Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 11:18 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 11:18 SA MALO RAKAPAJ, PA BOŠ PRIŠLA MOGOČE DO KORENINE, PA POTEGNI VEN, JAMO PA ZAKOPLJI Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.