Najdi forum

dlaka

Na licu imam rdečo bunkico podobno mozolju že nekaj časa. Danes sem stisnil in je priteklo ven nekaj prozornega gnoja ki je prozoren voda.
Ali je možno da mi dlaka raste navznoter? Pred kratkim sem kupil brivnik.

Ob predrtju te pike, bi se morala videti vrascena dlaka, če je ni, je to bil le mozoljcek ali kaj drugega.

stalno beckam ker me moti..bom pustil da se mi zaceli pa bom potem videl kaj je to

SA MALO RAKAPAJ, PA BOŠ PRIŠLA MOGOČE DO KORENINE, PA POTEGNI VEN, JAMO PA ZAKOPLJI

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close