Dialog med moškim in žensko
Ne vem, kaj ti čutiš. A imaš le halucinacije? :))) Matjažko je že oddan, kolikor vem.[/quote]
Antilopa, saj kemija se lahko čuti, tudi če si oddan, samo ne smeš biti nepreviden in zamešat vnetljivih substanc v epruvetah, da ne naredi buuum. 😀 Katenjka dobro pozna razmerja, kako se kaj meša, menda? :D[/quote]
A ti to Katenjko napeljuješ na to, da je sostorilka pri tvojem prešuštvovanju? Jaz ne morem tega gledati. :)))
Antilopa, saj kemija se lahko čuti, tudi če si oddan, samo ne smeš biti nepreviden in zamešat vnetljivih substanc v epruvetah, da ne naredi buuum. 😀 Katenjka dobro pozna razmerja, kako se kaj meša, menda? :D[/quote]
A ti to Katenjko napeljuješ na to, da je sostorilka pri tvojem prešuštvovanju? Jaz ne morem tega gledati. :)))[/quote]
Med vama s Spiderjem se tudi čuti kemija. Upam, da sta oba fraj. :)))
Antilopa, saj kemija se lahko čuti, tudi če si oddan, samo ne smeš biti nepreviden in zamešat vnetljivih substanc v epruvetah, da ne naredi buuum. 😀 Katenjka dobro pozna razmerja, kako se kaj meša, menda? :D[/quote]
A ti to Katenjko napeljuješ na to, da je sostorilka pri tvojem prešuštvovanju? Jaz ne morem tega gledati. :)))[/quote]Antilopa, potruješ matjažkovo tezo o tem, da je ženskam zveza svetinja, četudi je tuja in četudi je domišljijska hehehe… ti sigurno veš, kak se grah češe, ne?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kako to, da mi jo prepuščaš brez dvoboja? Sem prehuda konkurenca zate in si že na začetku obupal? 😀 Kaatenjka bi te malo usmerila, spravila na prava pota, ti rodila. :)))[/quote]
To je bilo iz solidarnosti. Matjažko, podarjenemu konju se ne gleda v zobe 🙂
Kako to, da mi jo prepuščaš brez dvoboja? Sem prehuda konkurenca zate in si že na začetku obupal? 😀 Kaatenjka bi te malo usmerila, spravila na prava pota, ti rodila. :)))[/quote]
To je bilo iz solidarnosti. Matjažko, podarjenemu konju se ne gleda v zobe :)[/quote]
Kaj pa je narobe s konjičem, da mi ga prepušča? 😀
To je bilo iz solidarnosti. Matjažko, podarjenemu konju se ne gleda v zobe :)[/quote]
Kaj pa je narobe s konjičem, da mi ga prepušča? :D[/quote]
To pa ti naj Spider kar sam prizna, to žal ni v moji domeni 😀
To pa ti naj Spider kar sam prizna, to žal ni v moji domeni :D[/quote]
Mah, kaj one ve, še sedla ne zna nadeti po moje. :D[/quote]
Heh…kaj pa ti, ga znaš, da bi osedlal/zajahal to kar se ti sugerira ?
Na rodeu? :)))[/quote]
Okoliščine nisem definirala…recimo rodeo – bi zmogel, znal, preživel?[/quote]Če smo natančni, okoliščina (sugerirani material) je bil definiran, moram pa reči, da mi je prav všeč, da ne gre več za isto stvar, bi se sicer čutila dolžno napisati, da je treba biti dosleden v ignoriranju dotičnega človečka, ki je še pred časom jemal toliko časa…
čemu..ah čemu…
namreč če v kemiji (fiziki) ne znamo odmisliti detajlov (jih ignorirati oz abstrahirati) dobimo izredno komplicirane račune… ki jih nemalokrat niti računalniki ne znajo rešiti v realnem času…hehe
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Zame okoliščina ni enako kot predlagan material, ki se bo v dani okoliščini (Matjažko si je zaželel rodeo) zlorabljal ali uporabljal, jaz tega nisem predlagala.
Sicer pa je zame na tej točki “hec” zaključen.
Forum je zaprt za komentiranje.