Dežuje.
Jaz imam rada dež, še bolj pa sneg, dolge večere in še daljše noči… ne vem še kaj bom delala, zna se zgoditi, da bom celo za faks… res pa je, da na štajerskem ne dežuje, poslabšanje vremena (ciklon) pride skoraj brez izjeme vedno z zahoda, zato bi naj bili mi manj depresivni ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Lepo. Si že vrtim komad od X6 (še kakšnega deževnega, prosim). Pa saj načeloma čist paše bit doma, sploh če je tema zunaj. Sem bila čist srečna, ko sem danes imela skoraj do večera zapolnjen dan (služba, obveznosti in celo ena prijetna stvar), čeprav zdaj ko sem mrtvo utrujena, nisem sposobna za nič (ne čajčka ne branje ne čofotanje v banji).
Upam da nas ne bo jutri vse skup zalilo, Ljubljanica z njenimi pritoki je že precej visoka.
http://www.youtube.com/watch?v=7IKMXfI5hzE
zate, krivokljunčica. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.