Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Delavnice za ženske

Delavnice za ženske

Se je že katera udeležila kake delavnice kako postati ženstvena, kako zbuditi žensko energijo, kakšna je moderna ženska… v glavnem delavnice v stilu kako postati moderna, samozavestna, ženstvena ženska.
Izkušnje?

pri The Dragu jih imajo vsak večer … 7 dni v tednu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Poskusi kakšno delavnico pri Alenki Rebula.

Ženske smo vpete v vsakdanje življenje in hkrati imamo potrebo po umiku. Imamo potrebo po bolj osmišljenem življenju z več harmonije. Želimo spoznati neke globlje vrednote. Pridemo do spoznanja, da je življenje sila preprosto, da ne potrebujemo obilja.Spoznavamo, katera hrana nam bolj ustreza, kaj nas vitalizira, katera dejavnost je tista, ki nas spodbuja, da bomo boljše živeli.
Pravilno sliko o sebi dobimo, ko smo skupaj z ljudmi in njihhova mnenja moramo upoštevati.Če stalno doživljamo, da ljudje z nami grdo ravnajo, se moramo vprašati ali delamo prav.
Če neprestano iščemo, kaj je pri drugih narobe, se rešimo tega odnosa tako, da spustimo iluzije in travme iz otroštva.
Ko se jezimo, zgubimo stik s sabo, ker se ukvarjamo z različnimi stvarmi…kaj dela sosed, s čim se ukvarja župnik…zakaj sodelavec nič ne govori…Boljše je, da se motiviramo in motiviramo vse okrog sebe, da se nekako zaposlijo.
Namesto, da bi delovali tako, da je za nas prav, delujemo prosti sebi in se zasvajamo bodisi s cigaretami, igrami, računalnikom, travo..

Kako osmisliti življenje, kako se tega naučiti ?

Za začetek je delavnica za ženske ki se imenuje

TELOVADBA… da se boš počutila seksi in zapeljivo…. potem je vsaka ženska dovolj ženstvena…

Če pa hočeš bit poduhovljeno ženstvena pa moraš it na krožke tipa hepi hepi HAHA

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne, ker vse to že imam:)).

Se strinjam z Matkicem, telovadba dela čudeže.

Zakaj pa karkoli osmišljat, zakaj pa ne samo živet kolikor se da lepo?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zakaj pa karkoli osmišljat, zakaj pa ne samo živet kolikor se da lepo?[/quote]

Ne gre to tak pri ženskah… ker pol bi se basale z sladoledom in nutelo pozno v noč ob romantičnih komedijah drugo jutro pa jokale ko jih noben ne pogleda čeprav so tak fejst ženske z 30kg preveč

Nočejo pa se nobenemu odpovedat zato iščejo neko energijo ćženstvenosti v resnici pa iščejo shujševalno kuro…

zato tudi TELOVADBA!

No ene imajo srečo in se enostavno ne morejo zredit (blagor njim!)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Telovadba?
Ma ženske danes tako ali tako preveč športajo. Polno žensk imam okrog sebe, same samske, jamrajo, da ne dobijo tipa, se pa posvečajo samo športu pa ostalim hobijem. Potem pa ti reče, da vsak dan vsaj eno uro ali pa raje dve športa na polno. Kaj boš s tako babo?

Pametne punce, nešportnih zanemarjenih ne maramo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ma ja, te pametne punce, ki so obsedene s športom pa raznimi tečaji tujih jezikov, potovanji. So vse po vrsti samske in jamrajo, da ne najdejo moškega. Saj ga ne morejo, kdo bo pa gledal, da samo na šport in podobne zadeve misli. Zato so pa samske. Take bodo tudi ostale.

Se strinjam. Najboljša delavnica za žensko je pravi moški. Tak moški, ki zna žensko pripraviti, da uživa v svojem telesu in moški z njo.Ženska, ki zna izpolniti svoje poslanstvo, ne rabi nobene delavnice, temveč mora kar zatrepetati, ko zasliši jok otroka.Njena glavna delavnica je dobiti moškega, ki jo poteši in izpolniti svojo vlogo materinstva. Le tako bo šel svet naprej, zadovoljne bodo ženske in moški.
Ne bo potrebna psihoterapevtska ne psihiatrova pomoč. Sodelovanje bo obojestransko in tako poslanstvo velja že od stvarjenja sveta. Drugače nastajajo foboje, anksiozne motnje, alkoholizem in droge, za zdravljenje in tako dalje.
Se pa morata skupaj udejstvovati, ne rečem, lahko tudi s športom, vendar vedno eden z drugim.

samuel, z otroci ja, ne s športom.


Če se posveča smo športu in hobijem, to pomeni, da to dela ves preostali čas, ko ne spi, ne pa vsaj eno uro na dan, kot si napisal. Dan ima namreč 24 ur. Nekaj časa jim vendarle še ostane, se ti ne zdi?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Misliš reči, najbolja terna za moškega je dobiti nestabilno žensko, brez lastne hrbtenice in jo ukriviti po svoji podobi?:))
Dej ne me smejat:).

Ah jaj marko, ti ne veš kako to zgleda. Pozabil si šteti pripravo, prevoz do športanja, če je to kak fitnes, bazen ali kaj takega. Potem seveda po športanju vse to v obratno smer. In če gre za eno uro na zumbo, to pomeni, da je ni več kot dve uri, če je zumba blizu kraja, kjer biva. Če gre na kolo gre pa še več časa.
Če gre na tečaj nekega jezika, je tudi podobno, pa še potem učenje doma. Babe so danes obesedene s športom, potovanji, hobiji. Skupno tem obsedenkam je to, da so samske in tarnajo kako nobenega ne najdejo.
Vse samske, ki jih poznam, so take. Niso samske, ker bi bile grde, ker bi bile neumne, ampak ker so obsedene.

Misliš reči, najbolja terna za moškega je dobiti nestabilno žensko, brez lastne hrbtenice in jo ukriviti po svoji podobi?:))
Dej ne me smejat:).[/quote]
Eh, on je hotel povedat, da je treba tako, ki je tako že ukrivljena, poiskati s svojimi očmi. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se strinjam. Takšne ženske rabimo. Materinski čut je zelo pomemben.
Zdaj pa kar ne bi imele otrok, kar kariero furajo.
So v zvezi pa namesto, da bi bile s partnerjem, hočejo ven, športat, se družit s prijateljicami. Bljak.


Jah, vsak je sam z nekim razlogom, se strinjam. Eni so celo na lastno željo, pravijo. Sicer pa partnerja itak ne moremo dobiti na naš ukaz ali pa tako, da si to SAMO zaželimo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ma ja na svjo željo ja. Zakaj pa potem tako tarnajo, da ne najdejo partnerja, da ni ok moških? Če bi bile tako srečne samske, potem ne bi jokale, da želijo moškega.

Misliš reči, najbolja terna za moškega je dobiti nestabilno žensko, brez lastne hrbtenice in jo ukriviti po svoji podobi?:))
Dej ne me smejat:).[/quote]

Misliš to akr dela večina žensk 😛

izvzemši tisti ki so vzele bogate in tiste ki so preneumne in pregrde da bi jih kdorkoli hoto lol

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Misliš reči, najbolja terna za moškega je dobiti nestabilno žensko, brez lastne hrbtenice in jo ukriviti po svoji podobi?:))
Dej ne me smejat:).[/quote]

Zakaj bi pa naj bili moški drugačni od vas žensk v tem pogledu?

Misliš reči, najbolja terna za moškega je dobiti nestabilno žensko, brez lastne hrbtenice in jo ukriviti po svoji podobi?:))
Dej ne me smejat:).[/quote]

Zakaj bi pa naj bili moški drugačni od vas žensk v tem pogledu?[/quote]

Ne vem na katere ženske je to letelo:). Ne bi si želela moškega brez hrbtenice, čeprav se dobro sliši, da bi ga ukrivila po svoji podobi:)). Tako kot parket, a ne…kot ga položiš na začetku, tako cel lajf hodiš po njem:))). No, jst nisem takšna.

Zakaj bi pa naj bili moški drugačni od vas žensk v tem pogledu?[/quote]

Ne vem na katere ženske je to letelo:). Ne bi si želela moškega brez hrbtenice, čeprav se dobro sliši, da bi ga ukrivila po svoji podobi:)). Tako kot parket, a ne…kot ga položiš na začetku, tako cel lajf hodiš po njem:))). No, jst nisem takšna.[/quote]

Morda tudi jaz ne vem na katere moške je letelo tvoje pisanje, si pomislila na to?

In čemu tebe to frustrira? Najdi si eno, ki ni taka in nima posebnih zanimanj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close