Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Dekliscina Dekliscina anonimni uporabnik 30.11.2004 ob 19:12 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 13:18 Hojla, V soboto imamo dekliscino…..pa nujno rabim pomoc……in sicer kaksne igrice, skece priporocate Thanks 🙂 Prijavi anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 07:04 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 13:18 Priporočam: – krog resnice – risanje samega sebe z zaprtimi ocmi – skatlo polno stiroporja notri mala darilca – torto “lulek” pa da jo poje … Prijavi anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 11:17 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 13:18 Pa naj si bodoča nevestica sešije obleko v 5 minutah iz kakšnega rdečega blaga! Najbolj bi pa striptizer zažgal, če ni noseča seveda! Prijavi anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 11:22 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 13:18 Kje jo pa imaš, da pridem preverit ali je dober žur. Prijavi Pikipoki 01.12.2004 ob 13:18 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 13:18 Pojdi na forum Poroka in še tam malo povprašaj ali pa poglej starejše poste. Tega je bilo tam še in še … LP Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.