Deja pričakuje!
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Deja pričakuje!
Pozdravljeni!
Poleti, je bil odprt forum na temo ‘Tudi jaz bi bila rada mamica’…
No z veseljem vas obveščam, da je postopek umetne oploditve uspel in z možem sva presrečna!
LP,
Deja
YES! 😉
ČESTITAM IZ SRCA
Vse najlepše želje in čestitke.
Lep dan,
Veselim se z vsemi tremi! (ali pa še večimi) Le tako naprej
Iskrene čestitke in vso srečo vnaprej.
čestitke
Čestitke….verjamem, da sta še toliko bolj srečna, če je bila pot do sem težka….zelo vesela za vaju
Ojla!
Čestitke!!
Tudi z moje strani sprejmi čestitke! Uživajta in se veselita, saj vidiš, da se še mi! Ko napoči srečen trenutek, se pa le javi.
Res ful lepo 🙂 Čestitam!
Mamici iskrene čestitke, drobcenemu bitju kar najlepše počutje v trebuščku…in ko bo čas….veliko sreče in zdravja obema …
yessssssssssssssssss
Forum je zaprt za komentiranje.