Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Deja pričakuje!

Deja pričakuje!

Pozdravljeni!

Poleti, je bil odprt forum na temo ‘Tudi jaz bi bila rada mamica’…

No z veseljem vas obveščam, da je postopek umetne oploditve uspel in z možem sva presrečna!

LP,

Deja

YES! 😉

ČESTITAM IZ SRCA

Vse najlepše želje in čestitke.

Lep dan,

Veselim se z vsemi tremi! (ali pa še večimi) Le tako naprej

Iskrene čestitke in vso srečo vnaprej.

čestitke

Čestitke….verjamem, da sta še toliko bolj srečna, če je bila pot do sem težka….zelo vesela za vaju

Ojla!

Čestitke!!

Tudi z moje strani sprejmi čestitke! Uživajta in se veselita, saj vidiš, da se še mi! Ko napoči srečen trenutek, se pa le javi.

Res ful lepo 🙂 Čestitam!

Mamici iskrene čestitke, drobcenemu bitju kar najlepše počutje v trebuščku…in ko bo čas….veliko sreče in zdravja obema …

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

yessssssssssssssssss

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close