Definicija prostitutke
Kaj se sploh obremenjuješ z lajdrami? Gre za uboge ženske, ki v resnici niso tako potrebne, ampak imajo cel kup notranjih bojev, ki jih preko seksa rešujejo. Nekateri so taki, da postanejo nasilni in tepejo ter pobijajo ljudi, one pa pač to rešujejo preko seksa, kar je vsekakor manj družbeno nevarno.
Kaj ima seksualnost veze z nasiljem in pobijanjem ljudi? Nič.
Oziroma po tvoje je bolje za nasilneže, da seksajo, ker sicer bi pobijali ljudi.
Antilopa, čas bi že bil, da bi… :))) … ali pa da se zgleduješ po svetnicah. :D[/quote]Vidiš sedaj, kako je matjažko zloben, saj bi ti še pomagala, ampak ti njega hočeš v svojem teamu…verjetno, ker ima vedno prav 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj ima seksualnost veze z nasiljem in pobijanjem ljudi? Nič.
Oziroma po tvoje je bolje za nasilneže, da seksajo, ker sicer bi pobijali ljudi.
Antilopa, čas bi že bil, da bi… :))) … ali pa da se zgleduješ po svetnicah. :D[/quote]Vidiš sedaj, kako je matjažko zloben, saj bi ti še pomagala, ampak ti njega hočeš v svojem teamu…verjetno, ker ima vedno prav 🙂 :)[/quote]
Zloben? Antilopo samo malo potisnem naprej včasih, seveda z dobrimi nameni. 😉
Jaz nisem v nobenem teamu, negotovi ljudje se združujejo in iščejo zavetnike? 😀
Vidiš sedaj, kako je matjažko zloben, saj bi ti še pomagala, ampak ti njega hočeš v svojem teamu…verjetno, ker ima vedno prav 🙂 :)[/quote]
Zloben? Antilopo samo malo potisnem naprej včasih, seveda z dobrimi nameni. 😉
Jaz nisem v nobenem teamu, negotovi ljudje se združujejo in iščejo zavetnike? :D[/quote]Saj veš, kako je, če si si s kom idejno blizu 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Zloben? Antilopo samo malo potisnem naprej včasih, seveda z dobrimi nameni. 😉
Jaz nisem v nobenem teamu, negotovi ljudje se združujejo in iščejo zavetnike? :D[/quote]Saj veš, kako je, če si si s kom idejno blizu 🙂 :)[/quote]
Mene bolj zanima, s katero sem si morebiti seksualno blizu, dekleta? A je kaj čutiti? :)))
Mene bolj zanima, s katero sem si morebiti seksualno blizu, dekleta? A je kaj čutiti? :)))[/quote]
Nič kaj dosti, problem je v tem, da letaš za vsako kuro :DD[/quote]
Kalipso, umiri se, ne rabiš biti napeta, zdaj sem jaz na forumu… :))))
Malo si danes nekaj na trnih? 😀 Te bo moral kakšen pocartat malo.
Kaj ima seksualnost veze z nasiljem in pobijanjem ljudi? Nič.
Oziroma po tvoje je bolje za nasilneže, da seksajo, ker sicer bi pobijali ljudi.
Antilopa, čas bi že bil, da bi… :))) … ali pa da se zgleduješ po svetnicah. :D[/quote]Vidiš sedaj, kako je matjažko zloben, saj bi ti še pomagala, ampak ti njega hočeš v svojem teamu…verjetno, ker ima vedno prav 🙂 :)[/quote]V svojem teamu ga želi, ker je iz drugega konca slo in ga ne poznajo v njenem kraju…. 😀 😀
Forum je zaprt za komentiranje.