Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek debelejši moški privlačnost pri ženskah

debelejši moški privlačnost pri ženskah

torej kako ženske gledajo na spolnost z debelimi moškimi ali je katerim ženskam vseeno oz so jim privlačni

Koliko debelejši? Kaj je izhodiščna teža, idealna, normalna, koliko viška imaš v mislih, pa ali je ta višek samo špeh ali je tudi kaj mišic?

pri debelih moških ne more bit mišic.
Debeli so zato ker se ne rekreirajo, ja a ti to ni jasno.
Sicer je pa to tako kot pri debelih ženskah.
Leni ljudje so debeli, razen če ni posredi kakšna presnovna bolezen.
Im lenih ljudi ponavadi ne izberemo za parnerje.
To da imajo tudi debeli ljudje partnerja, je ponavadi v obeh oprimerih

Sprašuješ, če debeli moški dobijo za seksat? Seveda dobijo 🙂 Nekateri (tisti ki znajo rožice sadit) celo precej več kot “navadni” suhi moški.

Seksamo pa itak z možgani.

Zakaj pa se, ko seksaš, dereš in spuščaš neke krike, ki so bolj slični živalskim iz pradavnine kot pa pametni ženski.

Zakaj pa se, ko seksaš, dereš in spuščaš neke krike, ki so bolj slični živalskim iz pradavnine kot pa pametni ženski.[/quote]Pa si ji obljubil, da jo ne boš izdal……
Samo trikrat si z njo….prvič, zadnjič in nikoli več. 😉

Zakaj pa se, ko seksaš, dereš in spuščaš neke krike, ki so bolj slični živalskim iz pradavnine kot pa pametni ženski.[/quote]Pa si ji obljubil, da jo ne boš izdal……
Samo trikrat si z njo….prvič, zadnjič in nikoli več. ;)[/quote]

lol 😉

Merry Christmas to all – also to multiply nicks 😉

Po mojem v očeh žensk kilogrami in neprivlačnost kopnijo sorazmerno z debelino moške denarnice ali položajem v družbi. Potem ima vsak polno lepih žensk, od “privlačnega” Hefnerja, do seksi Donalda ali pri ženskah Madonne z ljubimci, ki bi bili lahko njeni sinovi.

Če te prav razumem, Latissa, trdiš, da debeli moški dobijo za seksat smao, če imajo debelo denarnico? Osebno poznam tipa, ki je imel med 120 in 130 kilogrami, grdo kot smrtni greh, firmo v stečaju in je hkrati nažigal dve bejbi (ki sprva nista vedle ena za drugo). Boš rekla, obstajajo izjeme, pa ti povem še za drugega, ki je srečno v vezi s svojo partnerko in pričakujeta že 3 . otroka (partnerka je pa ful suha drugač in se ji očitno tip ne gnusi, če sta naklepala še enega).

Obstaja cel kup prijaznih simpatičnih medvedkov pa tud unih extra debelih. Če bi bilo življenje tako črno-belo, bi ljudje že zdavnaj izumrli.

Ce imas pol kg prevec nimas sans brez denarnice. PIKA!

Krivokljun, ne mislim, da debeli nimajo šanse imet partnerski odnos. Pravzaprav so nekateri debeli moški “medvedki” izjemno simpatični in še bolj privlačni od suhcev. Vse je stvar okusa, če pa ima oseba še imidž, slavo in denar pa lahko izbira še med večjo ponudbo.

Mene malce debelušnosti ne moti, ker mi je pomembnejši karakter, kako se z moškim ujamem, itd. Odvrnila bi me pretirana debelost, ko špeh visi iz vseh koncev in ko se človek ne more več normalno gibati. Ker pa sem sama precej športen tip si seveda podobno želim za partnerja…

Po drugi strani pa debelost sama po sebi ni apriori neprivlačna pri nobenem spolu in tudi debelina denarnice ni apriori privlačna, nemalokrat je povezana z skopuštvom, nemoralnostjo in materialističnim deloholizmim, zakrknjenostjo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz sem pisala izključno o seksu. In tudi avtor sprašuje o tem.

Meni pa je videz moškega zelo pomemben. Higiena, urejeni in lepi zobje, simpatičen obraz, lepa in negovana koža in normalna postava.
Kako ljubiti nekoga, ki se ga ne moreš dotakniti? Kako se do onemoglosti poljubljati z nekom, ki ima slabe zobe? Kako se ljubiti z nekom, ki si ga ne želiš poljubljati povsod? Nemogoče.
Ob dobri medsebojni kemiji se začne spoznavanje človeka. Če kemije ni, do karakterja sploh ne prideš….
Enako velja samo za seks. Kako seksat z nekom, ki te ne privlači????????

Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.

Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]

To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? 🙂

me zanima kako poljubljat vsepovsod debelega desca, ki švica na vsakem centimetru, spoh pa po tuširanju ko je vse pregret….švic pa vsi vemo kaj je-telo izloča skozi švic same toksine-mrtve patogene…bolezenske svinjarije.

Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]

To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? :)[/quote]Mogoče pa ima katera rada, da iz njega kaplje znoj nanjo, ko ga potera na obrate…. 😉

Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]

To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? :)[/quote]

Posplošuješ, bejba (začni uporabljat stalni nick no, saj te že vsi poznamo). Debel desc ne pomeni da samo leži kot klada. Sicer pa je tema krasno izhodišče za debato tipa kura/jajce. O okusih se pa ne razpravlja.

[img]http://3.bp.blogspot.com/-IvICyf86EP4/UCwziveJXDI/AAAAAAAAAIM/obC_waY_h88/s320/mission.png[/img]

Mislim da je poanta v tem da je nekdo zase spraseval ali ima kaj sans ali ne.

Če misli, da jih ima, jih ima – če misli, da jih nima, jih nima. To je vsa “umetnost”.

Prični se preizkušati v strelstvu.

Če misli, da jih ima, jih ima – če misli, da jih nima, jih nima. To je vsa “umetnost”.[/quote]

Ni tako enostavno. Ustvarjamo obcutek kaj se bo zgodilo, kaksne so moznosti. Moska mnenja so seveda nepomembna zato se bo poglobil v zenska. In potem odlocitev. Se splaca tvegati. Akcija. Ce se izide super, ce ne se bo zamislil. Problem pa je v tem da je veliko ljudi narejena tako da vedno poisce isti tip cloveka. Ne bom sedaj razglabljal kaj nekdo isce ampak ponavadi je tako. In ce se ti to ponovi spet pri drugi potem je stvar zelo zoprna. Kajti pri tretji je vprasanje ce bo spet tvegal….
Je pa dejstvo da je prisotno vseskozi ponudba in povprasevanje. Ce se okoli neke zenske stalno vrti gruca snubcev potem so moznosti nicne. In brez debele denarnice ne bo slo. Kdor ne verjame naj odpre casopise in gleda TV.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close