Splash › Forum › Starševski čvek › Davki so previsoki Davki so previsoki Vilijam Viljamovec 09.09.2025 ob 23:26 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 23:38 Sicer jih ne plačujem, imam podjetje u Bosnima, sa pomočjo Roka Čefurića Prijavi nočna izmena 09.09.2025 ob 23:38 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 23:38 in stalno bivališče v Vojniku Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.