Davki države nad ljudmi v posmeh Jezusu
Odgovor na objavo uporabnika
gasa, 03.01.2025 ob 19:35
gasa, 03.01.2025 ob 19:35
Davki se smatrajo za posmehovanje in zanikanje Kristusove žrtve za grešnike. Jezus Kristus je s svojo žrtvijo odkupil grešnike.
Država kot simbol zla in hudiča tako namerno davči ljudi in jih dela dolžnike s tem, ko jim nalaga davke s čimer nalašč zanika in zaničuje kristusovo žrtev in odkup.
V posmeh Jezusu je tudi rkc. Pa desničarji nasploh, ki sploh ne dojamejo, v čem je bistvo njegovih naukov.
Forum je zaprt za komentiranje.