Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek darilo prijatelju ob novem letu

darilo prijatelju ob novem letu

Najboljše bi bilo, če se tukaj oglasi njegova žena in ti svetuje…verjetno ga prav ona precej dobro pozna. Mogoče se je pa že :))

jana, jaz ti bom tako povedala
če je Eva napisala,
da se tudi drugače zelo dobro razumeta,
potem nikakor ne moreš ti trditi, da gre samo za seks.

mene pa kaj si ti ali kakšen drug xy misli
niti najmanj ne gane
mi samo ni všeč tvoj žaljiv stil do Eve.

potem se postavlja pa še eno vprašanje:
če imaš ti jana fanta, ki ni poročen
pa ti tudi nisi,
kje, no kje piše,
da on ni s tabo samo zaradi seksa? ))

Kupiti mu moraš nekaj takega, da ne bo žena potem moža spraševala, kje je pač to in to reč dobil.

Kupi mu kakšno dobro priročno knjigo, lahko tudi z lepimi verzi, kupi mu komplet srečk Milijonar, kupi mu čokoladice After eight, oljne barvice in platno, usnjene rokavice, šal iz fine volne, kapo , vžigalnik, če je kadilec, pulover v barvi njegovih oči, Brut 33 , vino s pobarvano steklenico – umetniške rože, pokrajina itd. , viski, liker, čarovnico na baterije, ki se zasmeji, kadar zavpiješ, škatlo , ki jo odpreš, v njej pa najdeš lepo misel, medico, v starem delu Ljubljane mu kupi čaje, pa dve skodelici zraven. Sicer se pa malo sprehodi po trgovinah, kjer ponujajo mnogo stvari in boš idejo dobila na licu mesta. Če nimaš denarja, mu lahko kupiš kravato v trgovini 199 SIT , dobila boš lepo kravato za malo denarja.

Pa pozabila sem na CD.

pa na njegovo ženo ne pozabi, ker ti ga tako lepo pedena, da lahko porihta kar obe

Vtrgovini samsonait poglej za denarnico

Imajo kakšne lepe, kaj priporočaš?
Kakšna je cena?

ma sploh ni važna cena, ampak njena vsebina, glej, da mu boš povrnila za vsa draga darila, ki ti jih je dal, kajti denar ni bil le njegov pač pa njun

jana, saj imaš point , ampak tukajle tvojega pointa nihče ne želi slišati, ker se pogovarjamo o darilu.
moja friendica je v podobnem položaju kot eva in verjamem ji, ko pove, da ji ni lahko. Bustard je itak tip, zakaj agresija do ljubice?

eva, kaj pa kakšna dobra knjigica iz amazon.com – nekaj iz področja, ki mu ugaja, pa se pri nas ne dobi.

Eva, kako pa to, da imaš ljubimca? Kaj v tvoji zvezi ni bilo ok? Kako pa to skrivata?
Prosim povej te skrivnosti!

LP

v moji vezi je vse ok, ampak je precej monotono, tko da sem si umislila ljubimca. nama kar laufa, s skrivanjem pa tudi nimava problemov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close