Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes v Jani mama Tine GG

Danes v Jani mama Tine GG

Vse lepo in prav. Mama je mama. Pravi, da je Tina želela biti uspešna že od malih nog. A v vsem pogovoru govori samo o ljubezni do živali in starejših ljudi in bla bla bla. Tudi o Tininem očetu ene besede – očitno sta ločena? Torej naj gospa nič ne govori o večni ljubezni, Tinin največji uspeh pa je sobotna poroka, mar ne?

Se ne čudim. Vse za dvig priljubljenosti. In naši novinarji zlizani z vodilnimi Bruh…

Očitno je taubi s tole zmahano candro zadel pravi jackpot. Sicer pa isti ptiči skup letajo

Mama od TiDziDzi pravi, ‘da so vrednote tiste, na katerih se gradijo odnosi’. In kaksne so vrednote njene hcere? Deluje mi plehka, cenena in prostaska.

Sej, pogledas njene frendice in ti je vse jasno ??

Da sem jaz njena mama, bi se skrila pod povster in se tolk sramovala, da iz hiše ne bi stopila. Nikoli več.

Odgovor na objavo uporabnika
Micika654, 09.09.2025 ob 13:35

Da sem jaz njena mama, bi se skrila pod povster in se tolk sramovala, da iz hiše ne bi stopila. Nikoli več.

Pisuka, tudi ta Tina ima starse in sestro in da si dovoli, da se takepise o njej, pa cetudi je pol izmisljeno, je nekaj tega sigurno resnica, saj na necem so te zgodbice morale zrasti in njeno mater mora to boleti v dno srca.

Kaj ti ljudje res vidijo samo sami sebe, ne pa svojih bliznjih, na katere imajo njihova dejanja precej velik vpliv?

 

Drugace pa sem pred leti imela priloznost videti obe sestri Gaber, v bistvu opazovati od dalec, ena je delovala afnasto, druga pa izjemno simpaticno.

Ta mama mora biti pa res ponosna na to kar je vzgojila. Verjetno je sama ista. Naj se raje skrije.

A od malih nog si je zelela uspeti kot cipa. No, v tem je bila vsekakor uspesna. Zenska brez vrednot. Fuj.

Oče od Tine ima že dolgo novo družino. Tina ima pa itak svojo zgodovino in priznati ji je treba, da je visoko prilezla.

Pa saj se babi vidi, da je prostaške narave. Zakaj bi bila hči drugačna? Najbrž jo je podpirala, da si najde čim bogatejšega bedaka. Bolj bogatega od njenega capka, ki ga nikjer ni, saj ga je definitivno sram, kakšna zalega je prišla iz njegove hiše. Vsaj enega je sram, najbrž tudi za vse druge pokvarjenke pod isto streho.

Čigava teta je že ona s Petrola? Oz, čigava sestra je, fotrova ali od te mtke?

Marš, gamad, ti imajo res že vsi gene sfukane.Bruuuuh,pa taka femili. Kaj bo prišlo ven, če bo kobila breja od goloba?   Srhljivka.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena903, 09.09.2025 ob 13:05

Vse lepo in prav. Mama je mama. Pravi, da je Tina želela biti uspešna že od malih nog. A v vsem pogovoru govori samo o ljubezni do živali in starejših ljudi in bla bla bla. Tudi o Tininem očetu ene besede – očitno sta ločena? Torej naj gospa nič ne govori o večni ljubezni, Tinin največji uspeh pa je sobotna poroka, mar ne?

Saj Tina je uspešna,vsak je po svoje uspešen in vsak na svoj način uspe.Ona je uživala v svojem delu.Zdaj pa z dildoti nabija Golobčka.

Še niste dojeli kaki ljudje sedijo v vladi in kako so tja prišli?Bolj ko si pokvarjen bolje uspeš.Imaš zoofilčke,pedofilčke,narkiče,kakco lizače,vojne huskače,saj želijo smrt vsem Slovencem,…Zato pa je država v kurcu.

Njena kurbirska mat se je pisala Popović kar pove vse.

 

Južnjakinje so kurbe in vzgajajo za kurbe.

Oprostite, kakšen uspeh pa je to, poročiti se s predsednikom vlade? Ah dajte no. Meni se zdi uspeh, ko je prijatelj ustanovil firmo in mu gre odlično. Pa ni neko pranje denarja. Ta drugi je postal profesor, predstojnik na fakulteti za fiziko. To so zame uspehi. Da si pa dolgonoga kvazi lepotica, se mi pa res ne zdi “uspeh”.

 

Da sem jaz njena mama, bi se skrila pod povster in se tolk sramovala, da iz hiše ne bi stopila. Nikoli več.

Slovensko: Ce bi bila jaz njena mama, …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close