daje me…
Konec leta je in v tem času so vsi nekaj nezadovljni, ko se ozrejo leto nazaj in si želijo nekaj novega, posebnega… mogoče je le to… poleg krize srednjih let 😀
Lep pozdrav, Iztok
http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku
http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju
http://avto.over.net/
http://iztokfranko.tumblr.com/
Forum je zaprt za komentiranje.