Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek daje me…

daje me…

..kriza srednjih let in ena srednješolska ljubezen…ohhh no

Konec leta je in v tem času so vsi nekaj nezadovljni, ko se ozrejo leto nazaj in si želijo nekaj novega, posebnega… mogoče je le to… poleg krize srednjih let 😀

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Ja tudi jaz obolevam za istim sindromom. Je hudo, zelo, zelo, zelo

Upam, da kmalu odpreva varnostno padalo.

..ki bo pristalo kje?? :((

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close