CV MON-ovca/ke
NM, žal se ne spomnim ničesar takšnega iz mojega CV-ja, s čimer bi se lahko pohvalila. Tako vsakdanje brezvezna sem.[/quote]
Kakšno olajšanje Margot-, sem se bala, da sem edina v svoji brezvezni eksistenci.
ps: zase še lahko v cv pripišem: sem debela, mala, grda, škilasta in škrbasta ter izdatno poraščena; to je to, moj CV 😀
NM, žal se ne spomnim ničesar takšnega iz mojega CV-ja, s čimer bi se lahko pohvalila. Tako vsakdanje brezvezna sem.[/quote]
Kakšno olajšanje Margot-, sem se bala, da sem edina v svoji brezvezni eksistenci.
ps: zase še lahko v cv pripišem: sem debela, mala, grda, škilasta in škrbasta ter izdatno poraščena; to je to, moj CV :D[/quote]
moj tip ženske 🙂
NM, žal se ne spomnim ničesar takšnega iz mojega CV-ja, s čimer bi se lahko pohvalila. Tako vsakdanje brezvezna sem.[/quote]
zate je preveč že, da si … vseeno četudi brezvezna
A bi se poročila z mano? Jaz sem tudi čisto brevezen.
Ja NM-w3 je po letih res mal sumljiv s tistim svojim prvim računalnikom. To je moralo bit kmalu po II. svetovni vojni. 🙂
No, jaz sem začela s C64, še preden sem znala tekoče brati. Moja priljubljena igra je bila Frantic Freddy, ki je poleg tetrisa,edina računalniška igra, katero sem igrala več kot enkrat. Ostalo je zgodovina. Da imam dobro rit sem pa tudi že povedala ene stokrat. 🙂
kaj pa je sumljivega?? Leta? Računalnik?
btw: a za Sinclarjev Spectrum pa nisi slišala ☺
kakšna pa je “dobra rit” … z okusom po čem?[/quote]
Sumljiv po letih. 🙂
Seveda sem slišala za spectrum, ampak to je bilo približno istočasno kot C64. Mogoče malo prej, ampak veš, meni še kar nekaj let manjka do 40. Že tako sem se z računalniki ukvarjala veliko več kot vse moje vrstnice. Ne pričakuj prevelikih čudežev od čudežnega otroka. 🙂
Dobra rit je dobra rit. A tudi ti rabiš prevod?
kaj pa je sumljivega?? Leta? Računalnik?
btw: a za Sinclarjev Spectrum pa nisi slišala ☺
kakšna pa je “dobra rit” … z okusom po čem?[/quote]
Sumljiv po letih. 🙂
Seveda sem slišala za spectrum, ampak to je bilo približno istočasno kot C64. Mogoče malo prej, ampak veš, meni še kar nekaj let manjka do 40. Že tako sem se z računalniki ukvarjala veliko več kot vse moje vrstnice. Ne pričakuj prevelikih čudežev od čudežnega otroka. 🙂
Dobra rit je dobra rit. A tudi ti rabiš prevod?[/quote]
kaj je sumljiega z mojimi leti?? sem pogledal EMŠO pa ksiht v špeglu – ustreza cifram ☺
še policaji in cariniki se strinjajo kar vidijo na sliki in v živo ☺
Edino merilo, da je rit od kakšna babnice “dobra” za mene je, da jo lahko šlatam preje, potem in vmes, ko ji izvajam čepljenje.
Sumljiv po letih. 🙂
Seveda sem slišala za spectrum, ampak to je bilo približno istočasno kot C64. Mogoče malo prej, ampak veš, meni še kar nekaj let manjka do 40. Že tako sem se z računalniki ukvarjala veliko več kot vse moje vrstnice. Ne pričakuj prevelikih čudežev od čudežnega otroka. 🙂
Dobra rit je dobra rit. A tudi ti rabiš prevod?[/quote]
kaj je sumljiega z mojimi leti?? sem pogledal EMŠO pa ksiht v špeglu – ustreza cifram ☺
še policaji in cariniki se strinjajo kar vidijo na sliki in v živo ☺
Edino merilo, da je rit od kakšna babnice “dobra” za mene je, da jo lahko šlatam preje, potem in vmes, ko ji izvajam čepljenje.[/quote]
No, potem pa moja zate ne more bit dobra. 🙂
A stari Commodore bi rad videl? Mara bit še nekje shranjen, ja. Lahko tudi moj prvi osnovnošolski dnevnik v basicu prebereš. Če bo kaseta še zagrabila. :)[/quote]
hehe če je tvoja rit tako velika da ga pokrije, potem je OK[/quote]
po višini? po prostornini? po kvadraturi v delovni legi (ona!) ???
A stari Commodore bi rad videl? Mara bit še nekje shranjen, ja. Lahko tudi moj prvi osnovnošolski dnevnik v basicu prebereš. Če bo kaseta še zagrabila. :)[/quote]
hehe če je tvoja rit tako velika da ga pokrije, potem je OK[/quote]
Ne vem koliko je točno velik, vem pa, da ga je mama pod kiklo prešvercala iz Italije. 🙂
hehe če je tvoja rit tako velika da ga pokrije, potem je OK[/quote]
Ne vem koliko je točno velik, vem pa, da ga je mama pod kiklo prešvercala iz Italije. :)[/quote]
Kako si smešna…
praviš da je bil tvoj računalnik, da ga še vedno imaš, ne veš pa kako velik je???
Torej tud kao moža imaš samo ne veš kako izgleda pa kje je???
commodor 64 je bil nekaj takega kot opel commodor, obavten (velik) dokaj težak in vedno v grdi bež barvi, ko sem ga dobil iz nemčije je bil čudo tehnike( žal samo uporaben za igrice), zx spectrum je bil že resnejši, ampak dokler nisem kupil prve 286 leta 1990 z operacijskim sisetom ms dos nisem imel pravzaprav nič
Ne vem koliko je točno velik, vem pa, da ga je mama pod kiklo prešvercala iz Italije. :)[/quote]
Kako si smešna…
praviš da je bil tvoj računalnik, da ga še vedno imaš, ne veš pa kako velik je???
Torej tud kao moža imaš samo ne veš kako izgleda pa kje je???[/quote]
Pa takrat sem bila še otrok. Se mi je zdel kar velik. Mogoče pa je zdaj moja rit večja od njega. 🙂
Veš kje je že to? Potem je bil 286, pa 386, pa 486, pa ene 3 Pantiumi, 3 prenosniki in še kaj. Prvi je res da prvi, nisem pa suženj nostalgije. Šteje tisto, kar je aktualno.
Moj mož je pa v svoji delovni sobi, 1 meter stran od mene. In moram reči, da zelo dobro zgleda. 🙂
Kako si smešna…
praviš da je bil tvoj računalnik, da ga še vedno imaš, ne veš pa kako velik je???
Torej tud kao moža imaš samo ne veš kako izgleda pa kje je???[/quote]
Pa takrat sem bila še otrok. Se mi je zdel kar velik. Mogoče pa je zdaj moja rit večja od njega. 🙂
Veš kje je že to? Potem je bil 286, pa 386, pa 486, pa ene 3 Pantiumi, 3 prenosniki in še kaj. Prvi je res da prvi, nisem pa suženj nostalgije. Šteje tisto, kar je aktualno.
Moj mož je pa v svoji delovni sobi, 1 meter stran od mene. In moram reči, da zelo dobro zgleda. :)[/quote]
daj no… čez kakšno leto bo pa že ena zoperna tečnoba, ki mi teži zvečer za sex…
Ker pač nisi nostalgična oseba se tega stavka, kako dobro izgleda sploh ne boš spominjala 🙂
Pa takrat sem bila še otrok. Se mi je zdel kar velik. Mogoče pa je zdaj moja rit večja od njega. 🙂
Veš kje je že to? Potem je bil 286, pa 386, pa 486, pa ene 3 Pantiumi, 3 prenosniki in še kaj. Prvi je res da prvi, nisem pa suženj nostalgije. Šteje tisto, kar je aktualno.
Moj mož je pa v svoji delovni sobi, 1 meter stran od mene. In moram reči, da zelo dobro zgleda. :)[/quote]
daj no… čez kakšno leto bo pa že ena zoperna tečnoba, ki mi teži zvečer za sex…
Ker pač nisi nostalgična oseba se tega stavka, kako dobro izgleda sploh ne boš spominjala :)[/quote]
Spomin in nostalgija sta dve različni zadevi. Demenca pa spet nekaj tretjega.
Kakorkoli, samo zaradi nostalgije jaz ne bom nikoli pri ničemer vztrajala, niti pri zvezi z nekom. Se bom rajši potrudila, da sedanjost napolnim z lepimi dogodki, vrednimi spomina.
pikec … ti si pa nevaren še za zrak dihat ☺
solato v gajbice zložijo pri dobavitelju trgovini ☺ v trgoviji pa postavijo gajbico oz. transportno enoto na police
Forum je zaprt za komentiranje.