Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Čustveni izlivi Goldfishove

Čustveni izlivi Goldfishove

Kot že obljubljeno, prilepil sem privat pogovor z Goldfishovo, v katerem je lepo razvideno njeno prostaško izražanje. Prostaška deklica pač 😀

Bom pa jst povedala, da se nas bo več smejalo:))))))).[/quote]
Ti kr. Jst še vedno vstrajam pri tem, da nimam nič slabega za povedat čez tebe. Ti me pa žali kakor češ, če se ob tem počutiš bolje zakaj pa ne ![/quote]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Super! Upam, da si zdaj potešen in pojdi dalje…

Tak mimogrede, med nama (ker drugih itak ne zanima, nisva tolk zanimiva haha)…nisi prilepil vsega.

mah se mi ne da brat, kaj sta si pisala itak je mišljeno kot zasebno………………………vglavnem sam to pove sadni o teb da si pizdun, da javno pereš perilo

Se vama ne zdi to malo otročje.

Koliko sta pa stara?


Njena želja je bila, že včeraj me je forsirala v to. Pa hvala še za eno žaljivko !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Še prvi del, da prilepim ( 2krat me je kontaktirala ) :


Brskaš lol. Kako zelo butasta izjava. Nisem jaz objavil te teme, za to se boš morala zahvalit Primožu in Boomu. Jst vse kar sem naredil je to, da sem si na podlagi števila oddanih prispevkov ustvaril neko svoje mišljenje o določenih uporabnikih. Zame je to več ali manj edini kredibilen podatek na med over netu, ker vas seveda v živo ne poznam. Lahko mi pišeš koliko imaš prijateljev, kako pogosto seksaš, da se ukvarjaš z aerobiko, bereš knjige tralala,…samo kaj, ko potem napišeš 10.000 prispevkov na dan in vse te tvoje besede v trenutku izpuhtijo v nebo. Če tega nisi sposobna razumet, ti pa ne morem pomagat…[/quote]

Ravno v tem je čar, meni ni treba razlagat, kaj počnem:). In sem zadovoljna s svojim lajfom…si ti lahko s svojim? Meni ni treba jokcat in klicat na pomoč ostale virtualne možiclje. Pridem, ko sem za PC, pišem kratko, redko se spuščam v font romanov, ker za to nimam časa in priznam, da premalo berem, kaj vse drugi pišete in zato ne morem podati temeljite analize, svoje ugotovitve:). Meni je to zabava, temu primeren je moj slog pisanja…in ja, to nanese obilico “plehkih” oddanih prispevkov…in ne moreš verjet….živim, dobro živim:). Zakaj bi me prepričal v nasprotno? Ker sem znotraj statistike in tvoja miselnost ne dopušča izjem? Hja, saj to ni moj problem:). Važno je, kaj kdo zase misli in kako funkcionira v privat lajfu.[/quote]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ful otročje, itak. Starost nima veze.

O hvala Sadni, polepšal si mi življenje…zdaj pa izstopi.

Spet tema, iz katere kar kriči nuja po pozornosti, nekateri ste res samo še za v otroški vrtec 😛

Ideja za mon – odprite še forum “otroški čvek”, kandidati se že ponujajo 😛

Za Goldfiško in vse meni ljube ženske kratka predstavitev zakaj so izumrli gentlemani.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margot-:)))

http://www.youtube.com/watch?v=P2-VGDF4y18

O, madona, v zakulisju se marsikaj dogaja. :))))

Bedno.Razkritje zasebcev pa res ne maram.Zahrbtno.Nož med rebra.

Misonkka, vedno je treba paziti kaj pišeš, tudi na ZS. Big brother nas gleda. :)) Nikjer nismo sami. :))


Še enkrat, sama si je želela to, bila je njena želja. Druga stvar. Bedno je, da si domišljaš in tudi javno pišeš o tem, kako si nekomu na zasebcu postavil košarico, ki pa sploh ne obstaja. Goldfish je s tem pokazala svoj pravi obraz, obenem pa tudi, da se gre za čustveno nestabilno osebo, ki ni zmožna normalnega komuniciranja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mah.Sladko se mi j…e resno.

a tega pofla modi še ni zbrisal???

Robi — zgani se

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ne bo pobrisal, ker sem ga pred objavo vprašal za dovoljenje :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne bo pobrisal, ker sem ga pred objavo vprašal za dovoljenje :>[/quote]
To je res. Napisal si tudi, da se Goldfish strinja z objavo. In če se oba strinjata, potem ne vidim problema.

prostakinja od ženske


Ne bo pobrisal, ker sem ga pred objavo vprašal za dovoljenje :>[/quote]
To je res. Napisal si tudi, da se Goldfish strinja z objavo. In če se oba strinjata, potem ne vidim problema.[/quote]

dovoljenje je dobro objaviti (tako kot avtorje citatov!!) … najava objave je bila hudo “podmukla” !!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ne bo pobrisal, ker sem ga pred objavo vprašal za dovoljenje :>[/quote]
To je res. Napisal si tudi, da se Goldfish strinja z objavo. In če se oba strinjata, potem ne vidim problema.[/quote]

A to dovoljenje si ti prav videl na lastne oči ali si zgolj verjel na njegovo besedo?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Še enkrat, sama si je želela to, bila je njena želja. Druga stvar. Bedno je, da si domišljaš in tudi javno pišeš o tem, kako si nekomu na zasebcu postavil košarico, ki pa sploh ne obstaja. Goldfish je s tem pokazala svoj pravi obraz, obenem pa tudi, da se gre za čustveno nestabilno osebo, ki ni zmožna normalnega komuniciranja.[/quote]

Izzival si, da boš objavil ZS-je. A veš, meni je vseeno in zato sem ti rekla, da ti kar. S svojimi dejanji kažeš svojo podobo. Glede nestabilnosti pa samo tole…nimaš nič drugega za povedat?:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close