Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Črni humor Fajonke glede Gaze s Kitajci

Črni humor Fajonke glede Gaze s Kitajci

Kitajske tehnologija spremlja kriminalce (tudi muslimane) in po 2 prekrških adios… v kamp.  Tam imajo res vse pod nadzorom. Imajo tudi svoja socialna omrežja, da zahodnih nimajo dostopa… Skratka kršenje mednarodnega prava in človekovih pravic je pač tam normalno.  Pač tam ne poznajo take svobode kot tu. Seveda zato nekemu radikalnemu musliču na kraj pamet ne pade, da bi šel grozit politikom, kot je to dnevno na sporedu v EU.

Pri nas pa Butalka Fajonka Kitajcu: “Soočamo se s kršitvami mednarodnega prava brez primere, zlasti mednarodnega humanitarnega prava ter človekovih pravic. Dogajanje v Gazi nas vsakodnevno opominja na to.”

To je vic stoletje he he he he he he he
Sej ne moreš verjeti, da imamo res tako butalsko vlado.

Aja, pa še resnica o Gazi. Le poglejte, le poglejte, da začutite ta globoki arabski nateg. Očitno Fajonka res uživa… v nateguuuu. Res je velik….  he he he he
.https://www.youtube.com/watch?v=I4QuBFVKGQk&t=905s

Zelo dobro napisano. Sprašujem se, če je Fajonka sploh razumela situacijo?

Še en vic stoletja.

Palestinec, ki govori na posnetku je sin ustanovitelja Hamasa, a je na listi Hamasa, da ga ubijejo – točno tisti, ki jih podpira Fajonka.

In to naša golazen na oblasti podpira.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close