Chat2
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Chat2
A nisem nekoč zapisala, da škoda da je tolk folka na forumu namest da bi se kje dobil na kavici? No, iz tega je pol nastal piknik. Zdaj me pa zanima, kok folka je že kliknilo tistile link gor od Robija in za koji k*, tisti ki ste rekli da bi chatali, ne pridete gor.
ker je na vašem strežniku 🙂
Ne razumem. Kaj ma veze na katerem strežniku je? Misliš da te lahko potem Robi opazuje al kako?
ni nevtralen
Ni nevtralen? Pa ti dosti sodeluješ tu, da se počutiš tako … izključenega?
Men ni do chata s komerkoli, ampak izključno s forumaši MŽ čveka. Vsaj za nekaj časa bi izpadlo fun.
A misliš, da navijam za rdeče ? :))))
Ne se smešit, no. 🙂
A misliš, da navijam za rdeče ? :))))
Ne se smešit, no. :)[/quote]
ne govorim o politiki
A misliš, da navijam za rdeče ? :))))
Ne se smešit, no. :)[/quote]
ne govorim o politiki[/quote]
Jaz tudi ne. 🙂
Grem jaz na chat…
Enkrat sem že napisala…tisti, ki si želijo klepeta, so že poiskali pot:).
slepa kura
Še slepa kura zrno najde…
ko išče šivanko na seniku…
Country style,
prosto po drči navzdol,
ko si pojemo zdravljico še eno na tega dne dan.
…je odmevalo v pohorskih gozdovih…
_________________________________________
tolko o četu
lp
Straš
Forum je zaprt za komentiranje.