Charlie Kirk – KARMA
Ok, konec heca.
Tisti, ki ste tukaj, da ta človek more umreti. Niste za Slovensko družbo, kaj šele, da v njej živite. Slovenec ima pravico do svobodnega govora. A tole prestopa vse meje svobodnega govora.
Ne le, da bi se vas potrebalo odstraniti z Slovenske družbe ampak izredno preveriti, saj vspodbujate nasilje.
8409, 12.09.2025 ob 07:20
Anonimno507, 12.09.2025 ob 07:00
8409, 11.09.2025 ob 21:51
“Vsi, ki ne sprejemajo drugačnosti in vsiljujejo svoja prepričanja, so na nizki duhovni razvojni stopnji.”
To je tudi bebava kontradikcija, ravno siliti druge, da morajo sprejemati drugačnost, je vsiljevanje svojih prepričanj. Kje pa piše, da moramo sprejemati drugačnost, da je to dobra stvar, eto jaz npr. nočem, meni ni všeč drugačnost, kako vemo, da se motim?
Da je nesprejemanje drugačnosti izraz nizke duhovne razvitosti, je dejstvo. Ampak gre za to, da te morajo pustiti pri miru v tvojih prepričanjih. Tudi vsiljevanje svojih prepričanj je znak, da je človek ostal na primitivnem nivoju. Tale Kirk je bil tipični primerek zelo primitivnega in nizko duhovno razvitega bitja. Živi in pusti živeti.
Japajade, pokažite kje piše, da je to dejstvo? Jaz trdim, da je ravno obratno, da je zavračanje drugačnosti izraz duhovnega razvoja, da je to dejstvo.
Zato, ker ne dojameš, še ne pomeni, da ni dejstvo. Nekak podobno, kot verski fanatiki ne dojamejo, da so oni lahko proti splavu, ga ne izvajajo in imajo po 10, 20 otrok, ne morejo pa tega vsiliti ostalim in ne morejo imeti oblasti nad tujimi maternicami. Tisti, ki se zavzemajo za obstoj pravice do splava, nikomur ne omejujejo njohovih pravic in nikogar v nic ne silijo. Pri teh verskih fanatikih je pa ravno obratno. Njihovo delovanje je že po defaultu netolerantno do drugačnih prepričanj, vsiljujoče. Gre zato, da pustiš drugače mislečemu živeti po svoje. Zakaj moraš igrati boga, se imeti za superiornega in meniti, da je samo tvoje razmisljanje pravilno?Razumeš? Verjetno ne. Nimaš tolikšnega dosega. Tvoji argumenti do prav bebavi.
Odgovor, zakaj retardirani janšisti, ki so v resnici fašisti, zdaj tako norijo in spet sejejo sovraštvo do nekih izmišljenih levičarjev.
https://mikstone1.blogspot.com/2025/09/charlie-kirk-fasizem-in-dvolicnost-v.html
Anonimno958, 12.09.2025 ob 09:45
Zato, ker ne dojameš, še ne pomeni, da ni dejstvo. Nekak podobno, kot verski fanatiki ne dojamejo, da so oni lahko proti splavu, ga ne izvajajo in imajo po 10, 20 otrok, ne morejo pa tega vsiliti ostalim in ne morejo imeti oblasti nad tujimi maternicami. Tisti, ki se zavzemajo za obstoj pravice do splava, nikomur ne omejujejo njohovih pravic in nikogar v nic ne silijo. Pri teh verskih fanatikih je pa ravno obratno. Njihovo delovanje je že po defaultu netolerantno do drugačnih prepričanj, vsiljujoče. Gre zato, da pustiš drugače mislečemu živeti po svoje. Zakaj moraš igrati boga, se imeti za superiornega in meniti, da je samo tvoje razmisljanje pravilno?Razumeš? Verjetno ne. Nimaš tolikšnega dosega. Tvoji argumenti do prav bebavi.
Ne se izmikat in mlatit prazno slamo, povejte, zakaj je to dejstvo, kako vemo, da je to res, kje to piše?
Jaz če rečem, da je dejstvo, da 2 atoma vodika in 1 kisika naredita vodo, lahko pokažem kje to piše, lahko argumentiram, dokažem z eksperimentom itd., vi samo flancate, poveste pa nič, dejansko vi drugim vsiljujete svoje versko prepričanje, da je sprejemanje drugačnosti dobra stvar.
Povejte zakaj je to dejstvo, kot bi razlagali 9-letnemu otroku, čim bolj po kmečko povejte, da bomo vsi razumeli.
Dejansko ni Charlie Kirk nikomur vsiljeval svojih prepričanj, povedal je svoje mnenje in ga argumentiral, ampak liberalci so prepričani, da so njihova verska stališča samoumevna in v kamen vklesana in čim jim nekdo oponira, se čutijo ogroženi, ker v resnici nimajo argumentov, tako kot jih nima @anonimno958 in počne točno to, kar očita drugim, vsiljuje svoje mnenje kot edino zveličavno.
V resnici so najbolj zakrknjeni in nestrpni “fašisti” ravno liberalci, ne sprejemajo nobenega drugega mnenja razen svojega, če bi res sprejemali drugačnost, bi bili Charlieja Kirka veseli, končno nekdo drugačen, z drugačnim mnenjem, dejmo ga poslušat, da vidimo kaj pravi, kakšni so njegovi argumenti. Namesto tega so ga preganjali, žvižgali, metali flaše v njega in tiste, ki so ga imeli radi, in ga na koncu ubili. To je to sprejemanje drugačnosti.
Na zelo primitivnem nivoju je tak, ki odprto debato označi kot vsiljevanje svojega mnenja. Kirk je debatiral, argumentirano, veliko bolje argumentirano kot ponoreni levaki, ki so šli v soočenja z njim. Nikoli ni debatiral agresivno, nasprotno od njegovih sogovornikov. Tko da tukaj je komentar popolnoma sfaljen in brezvezen, živi dokaz pranja možganov mainstream medijev.
8409, 12.09.2025 ob 10:04
V resnici so najbolj zakrknjeni in nestrpni “fašisti” ravno liberalci, ne sprejemajo nobenega drugega mnenja razen svojega, če bi res sprejemali drugačnost, bi bili Charlieja Kirka veseli, končno nekdo drugačen, z drugačnim mnenjem, dejmo ga poslušat, da vidimo kaj pravi, kakšni so njegovi argumenti. Namesto tega so ga preganjali, žvižgali, metali flaše v njega in tiste, ki so ga imeli radi, in ga na koncu ubili. To je to sprejemanje drugačnosti.
Označevanje liberalcev in levičarjev za fašiste, je še en dokaz retardiranosti SDS ovce.
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalizem
Levičarji so tolerantni do tujcev in migrantov, zato že iz tega razloga ne morejo biti fašisti.
Fašizem označuje totalitarizem in nacionalizem, v katerem ni prostora za drugače misleče in druge rase. Tudi Milošević je bil nacionalist in fašist, ker ni toleriral nobenega drugega naroda, razen srbskega. In zato je izvajal genocid. Janša in retardirani psihični bolniki janšisti so isti in spadajo v isti rang, kot najbolj znani nacistični in fašistični diktatorji.
Kirk je bil zgolj intuziastičen zagovornik načina življenja ki ga živimo ljudje na zahodu oziroma v Sloveniji. Bil je proti temu kar se par let dogaja na našem kontinentu. In pa ni vsiljeval ničesar, sploh pa ne z orožjem. Ampak je bil njegov jezik še bolj moteč za ilegalno, kriminalno agendo. Ubili so ga elitni kriminalci, noben normalen človek ne levi, ne desni, da ni dal ubiti.
Levicarji so navidezno tolerantni do tujcev in migrantov ker njihovi voditelji kulta (levici so ukradli- ime, drugače ta kult ni levičarski ampak brezumna masa retardov in slabih genov) dobivajo mastne denarje. V reali pa niso tolerantni do nikogar, se do sebe ne. Blejajo kar se jim reče. To so pač dejstva, zato je v Evropi kot je. Mene ne moti, dokler niso na mojem dvorišču.
anonimna jaz, 12.09.2025 ob 11:23
Levicarji so navidezno tolerantni do tujcev in migrantov ker njihovi voditelji kulta (levici so ukradli- ime, drugače ta kult ni levičarski ampak brezumna masa retardov in slabih genov) dobivajo mastne denarje. V reali pa niso tolerantni do nikogar, se do sebe ne. Blejajo kar se jim reče. To so pač dejstva, zato je v Evropi kot je. Mene ne moti, dokler niso na mojem dvorišču.
To je primer fašizma. Ki se pojavi kot posledica lastne večvrednosti.
Ni to noben fašizem, fašizem ima idejo in cilj. To je masa poškodovance brez ideje in cilja. Uporabni idioti. Kaj je strpnost oni ne vedo, njihovi možgani nimajo takih sposobnosti, da bi to lahko razumeli. Oni samo ponavljajo kar jim drugi rečejo, ker mislijo da so del črede pastirja, ampak vsak pastir ve, da ima vsaka čreda nekaj bolnih ovc, za ostrist so dobre, potem pa…taki nikoli ne bojo dočakali pašnika. Na pašnik gredo samo zdrave ovce. Ne tukaj in zdaj ampak jutri.
ojhg, 12.09.2025 ob 05:37
Na ameriskem Amazonu so ponujali publikacijo Ustrelitev Charlieja Kirka. Publikacija je bila datirana z 9. septembrom, to je 1 dan preden so ga ubili! Na univerzu v Utahu so prav tako pred atentatom domnevno studentje objavljali sporocila, da prihaja na njihovo univerzo, in da upajo, da ga eliminirajo za vedno in da se bo naslednji dan zgodilo nekaj velikega. Prav tako 9. septembra, 19 ur preden je umrl, sta New York Times in Los Angeles Times napisala, da so streljali na nanj. Od kje vsem tem ljudem in medijem en dan prej informacija, o streljanju?
In zdaj vsi ti tako neznansko tolerantni in vkljucujoci levi ze javno delajo sezname ljudi na politcni desni za odstrel in celo glasujejo, koga je treba dati na seznam. Obama je pozval vse mlade in mlade po srcu, naj ostajajo jezni. To je v trenutni situaciji takorekoc poziv, naj se koga pospravijo. Noro je vse skupaj, res noro. Levim skrajnezem se je do konca zmesalo.
Saj je tudi Bush 11.09.2021 baje izjavil, da sta zadeta oz. porušena oba stolpa v NY še preden se je dejansko zgodilo.
Amerika ima večji problem in sicer je bilo letos do septembra 2025 v ZDA zabeleženih že več kot 630 množičnih strelskih pohodov, če upoštevamo širšo definicijo, ki vključuje incidente, kjer je bilo ustreljenih štiri ali več ljudi, ne glede na to, ali so umrli. Zaradi strelskih pohodov je umrlo najmanj 203 ljudi, zaradi strelnega orožja pa v ZDA umre povprečno 54 ljudi na dan (skoraj 20.000 v enem letu). Največ žrtev je v republikanskih zveznih državah kjer imajo bolj ohlapno zakonodajo glede orožja. Letos so v ZDA dosegli največje število smrtnih žrtev v zadnjih 30 letih zaradi strelnega orožja.
Forum je zaprt za komentiranje.