Res so tako udobni in tudi kvalitetni. Meni, ki sem obicajno cevelj unicila v eni sezoni, traja jesenski par od P. W. že tretjo sezono. Imam taksne, kjer lahko vstavim lastne po meri narejene vlozke.
Jaz jih ima že nekaj let samo od njih. Res so udobni za nositi (kar ne morem trditi za veliko čevljev). Res je cena visoka, vendar so čevlji vredni takšne cene. In zdržijo dolgo.