Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČESTITIKE NEPALCEM, DA SO ZAŽGALI TAMKAJŠNJI PARLAMENT

ČESTITIKE NEPALCEM, DA SO ZAŽGALI TAMKAJŠNJI PARLAMENT

Odgovor na objavo uporabnika
Težko, 10.09.2025 ob 17:07

Bolj kompleksno društvo bolj težko se (samo)organizira za svojo dobrobit.

Družabni inžinjering je bil zelo uspešen pri ustvarjanju komformizma, ‘korenček na palico’, korupcije, arogance, narcizma, sebičnostjo, zlobe,  nevednosti, ignorance, ….in protesti ne bodo nikoli dosegli karkoli.

Bojkot pa je čist ena druga zgodba….

……ampak prvi korak v tej smeri bi bil da se znebimo nepotrebnega kot so 200,000 ljudi zaposlenih v JU (zamenja jih UI), politične stranke (obnašajo se kot sekte, čeprav so 100% samo za €€€), strupene nevladnike, 200 občinskih uprav (spet JU), usnjeni stolčki, ipd

Šele takrat bodo ljudje ‘spregledali’ ker bodo prisiljeni pristati na trda tla. Do takrat si bodo vedno najdli različbe tolažbe v hrano, alkohol, droge, prost.tke, tv, šport, vikende…

Kompleksnost družbe in kaos povzročajo ravno ti, ki se imajo za državno oblast in njeni plačanci, ki izvršujejo naloge nad ljudmi ter na terenu. 

Na tisoče izmišljenih krivičnih pravil, ki jim pravijo zakoni in še sami vseh ne poznajo povzročajo kaos na kaos in še več kaosa. Prav tako sebi pišejo nedotakljivost, drugim pa krivde in odgovornost. 

Ko si bo narod upal priznati svojo posrano rit , da je tako njegova kot druga posrana takrat bo vreden toliko kot so vredni drugi ne več ne manj. Do tedaj pa narod spi in se ima nekateri za več vrednega drugi pa za manj. Večvredni se znaša nad lažno manj vrednim, manj vredni pa dopušča, da se znašajo nad njim, ker verjame, da je manj vreden. 

Tako je kurja letvica hierarhije postavljena in drug po drugem serjejo navzdol, najnižji pa dobi drek vseoh ostalih nad njim. Če pa bi to kurjo letvico narod podrl na tla pa bi vsi na lastnem dreku srali ne pa da njihov drek po tujih glavah pada namesto pod njih lastne noge kamor serjejo.

Jp, jaz tudi čestitam Nepalcem, da so se znebili pro kitajskih politikov, ki so jim hoteli nabiti kitajsko cenzuro. ?

Gre pa za najverjetneje le še za eno USA “deep state” revolucijo. ?

.https://www.indiatoday.in/world/story/nepal-protests-kp-sharma-oli-resigns-india-neighbourhood-turmoil-us-china-proxy-war-2784428-2025-09-09

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 17:24

Kompleksnost družbe in kaos povzročajo ravno ti, ki se imajo za državno oblast in njeni plačanci, ki izvršujejo naloge nad ljudmi ter na terenu. 

Na tisoče izmišljenih krivičnih pravil, ki jim pravijo zakoni in še sami vseh ne poznajo povzročajo kaos na kaos in še več kaosa. Prav tako sebi pišejo nedotakljivost, drugim pa krivde in odgovornost. 

Ko si bo narod upal priznati svojo posrano rit , da je tako njegova kot druga posrana takrat bo vreden toliko kot so vredni drugi ne več ne manj. Do tedaj pa narod spi in se ima nekateri za več vrednega drugi pa za manj. Večvredni se znaša nad lažno manj vrednim, manj vredni pa dopušča, da se znašajo nad njim, ker verjame, da je manj vreden. 

Tako je kurja letvica hierarhije postavljena in drug po drugem serjejo navzdol, najnižji pa dobi drek vseoh ostalih nad njim. Če pa bi to kurjo letvico narod podrl na tla pa bi vsi na lastnem dreku srali ne pa da njihov drek po tujih glavah pada namesto pod njih lastne noge kamor serjejo.

POPRAVEK: Tako je kurja letvica hierarhije postavljena in drug po drugem serjejo navzdol, najnižji pa dobi drek vseh ostalih nad njim. Če pa bi to kurjo letvico narod podrl na tla pa bi vsi na lastnem dreku stali ne pa da njihov drek po tujih glavah pada namesto pod njih lastne noge kamor serjejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 10.09.2025 ob 17:26

Jp, jaz tudi čestitam Nepalcem, da so se znebili pro kitajskih politikov, ki so jim hoteli nabiti kitajsko cenzuro. ?

Gre pa za najverjetneje le še za eno USA “deep state” revolucijo. ?

.https://www.indiatoday.in/world/story/nepal-protests-kp-sharma-oli-resigns-india-neighbourhood-turmoil-us-china-proxy-war-2784428-2025-09-09

Oh seveda se ne gre za pravo budnost tamkajšnjih ljudi ampak vseeno je fajn videti, da neka banda državna faše nazaj od naroda vsaj v nekaterih primerih. Ker pa narod ni buden mu bodo pa zavladali drugi, kar je logično. Saj že diskutirajo o kraljevini. Kar je ponovno dokaz, da bodo šli iz enega debilizma in zločinstva  pod drugega. Zabita čreda ostaja zabita čreda, če ponavlja iste norosti in se samo vrti v krogu.

 

 

nepal

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close