češpljeva pita :))
Nič ne vem o tem…:)[/quote]
Kaj ne veš? Bom ti jaz povedal, da zrele češplje ne rastejo samo na drevesih! Če ne verjameš, vprašaj katero izmed deklet za kuharski recept, kako jih pripraviti za sočno pito. S cukrom jih moraš posipati, je bil Bibitkin nasvet. :))
Nič ne vem o tem…:)[/quote]
Kaj ne veš? Bom ti jaz povedal, da zrele češplje ne rastejo samo na drevesih! Če ne verjameš, vprašaj katero izmed deklet za kuharski recept, kako jih pripraviti za sočno pito. S cukrom jih moraš posipati, je bil Bibitkin nasvet. :))[/quote]
Pri takšnih kompliciranih zadevah samo recept ni dovolj..Marsikdo dela po receptu, pa rezultat ni dovolj sočen, ker ni bilo asistence . 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.