Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek celibat

celibat

A to naj bi pomenilo da živiš v nekakšni vrsti celibata????????

Tako je. Namenila ti je usodo sv. Jožefa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close