Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju?

Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju?

….ko pa vsi vlečejo zanj…. 😉

A lahko tu s tvojo omenjeno velikostjo, povlečemo kako analogijo? :)))))[/quote]

Sta se me privoščila, vidva kar, dajta si duška 😉

Hehe me prav zanima kaj bo tipček rekel na to vprašanje :-D[/quote]

Nič ne bo rekel 🙂 Včasih je molk zlata vreden…

Sta se me privoščila, vidva kar, dajta si duška 😉

Hehe me prav zanima kaj bo tipček rekel na to vprašanje :-D[/quote]

Nič ne bo rekel 🙂 Včasih je molk zlata vreden…[/quote]

Poglej ti kako je on previden 😉

Sem se naučil. Osel gre samo enkrat na led. 🙂
Vsekakor pa veliko k velikemu paše 🙂

Priležnica je kurba poročenemu dedu. Se opravičujem za izraz.
Zakonska zveza in zveza brez zakona pa je enako…enaakkkooo. Če znate brat???
Vse drugo kar vi tule tipkate je čista izguba časa in elektrike. :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close