Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju?

Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju?

No, jaz nikoli nisem trdila, da je poroka sinonim za karkoli. Sem bila več let na koruzi kot sem poročena. Želja po poroki je sicer vedno bila prisotna pri nama, toda v praksi sama poroka ni ničesar spremenila.
Niti si ne domišljam, da si zdaj moža lahko lastim do konca življenja ali da me zaradi poročnega prstana ne bi mogel varat. Za dober odnos se je treba tudi po poroki enako trudit kot pred poroko. Mogoče s tega vidika poroka kakšnemu paru kvečjemu škodi, ker mislijo, da je zdaj to to, da je stvar zabetonirana, da se nič več ne more spremenit. Seveda se lahko.


da komt greš scat takoj potem, ko se je on/a usral/a
da se po tuširanju obrišešv brisačo, ki jo je on/a uporabil/ predvčerajšnjim
da po treh dneh nenapovedane odsotnosti pošlješ sms, da te še ent teden ne bo domov, pa on/a odgovori OK
da na pravi dan (+/-) teden obletnice česarkoli prineseš kakšno rožo / flašo

….
take – simplstvari

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pa ca ga serjete z vaso poroko ali ne

ce si porocen in ti zena vse pokrade ali obratno se na policijo je ne mores prijavit

ce si pa na koruzi kot vi recete pa vsak ima svoje kupljeno in mu to pripada ceprav

to da na razpolago obeh ..Ce kaj kupita skupno ko si na koruzi nared eno pogodno

koliko en pa drug prispeva za ta odkup in kako po kateri meri se bo to delilo ce zapoka …

Seveda vsem porocenim ali neporocenim pa svetujem da skusata oba delat in prispevat

pol na pol ker ob delitvi bojo zmeraj problemi –jas sem vec kot ti prispeval …Ce stta

porocena to se ze deli na polovico kar pa ni res z prispevki premozenja ki ga je vsak podedoval ali

dokupil z denarjemm ki ga je imel pred poroko —zato ena pogodba za poroko pred odvetnikom je

zmeraj boljsa kot ce ni nicessar .Ker v tem primeru stvati so jasne kdo je imel kaj in kaj mu pripada

ker prej smo vsi ok da se bomo delili ko pa razroka pa so vsi zajeban in vsak na sebe deko vlece ..

Ce ze vse to jasno premerite in pripravite prej ko zacneta skupaj zivet je ze 40 % vec moznosti da se

ne boste zaradi tega kregakl in en drugega goljufal …Ena zakonska veza mora delovat kot eno podjetje

to je na podlagi papirjev in dokasil to je edini nacin da se en kot drugi ne najde gol na cesti .Po dolgem

casu veze ali zakona se mnogo stvari spremenijo ljubezen se je pomirila prav tako kot strast en ko

drugi lahko tudi gresi ali vara -veliko stvari niso kot v zacetku clovek je pac clovek .Zato en kkot drugi

zavarujte svoj hrbet da vam nebo treba se ostajat ker ste cisto oskubljeni ali ko vas ta drugi ven vrze

z vase lastne hise ali z vasega podjetja .Jas sem videl pare ki so prej cudovito deloval in so vse en

drugemu zaupal v tem primeru ko je bil obrtnik je svojo hiso in orodje vse na babje ime napisal da bi

se rubeza resil ce podjetje ne gre vec ….Pa se to zgodilo da je ta babnica ljubimca vzela in se

kurbala medtem ko je o trdo na gradbiscu delal –ko je pa to odkril ga je pa ona iz njegove bbajte ven

vrgla -to je pa z svojimi rokami zgradil po konc tedna ali wekendih ..in takih grdih stvari sem vse polno

videl ker sem po celih 25 let privatne stranke obiskal za delo ..Ko smo ze z tem opravli pa

je tudi vsi drugi faktorji ki pridejo v postev ..mnogo ljudi so zaljubljeni dokler fant ali dekle je -so mladi in luskani cim pa se ostarijo to jim ni vec sex apil in njihovi odnosi se ohladjo vse dokler ljubico ali
ljubimca ne vzamejo ne grede na celo zivljenje ki so ga skupno prestali in otroke skupno vzgojili
dom razpade in vse ostalo samo zaradi enga razburjenja in sexa katerega bi se vedno lahko doma dobili ..cetudi dekleta vejo da so ti ljubimci sami luzerji ki sploh nimajo volje da z njo kaj ustanovijo
oni se samo z njimi egoisticno igrajo negllede na skodo ki jo okoli sebe delajo -to so kuka vice ki se rade v tuja gnezda vsedejo kjer jim je ze vse pripravljeno…Ce pa se poleg tega vas oscubijo in dobicka dobijo to jim pa se bolj ugaja ..zato fantje kot dekleta bodite zmeraj jasno vidni in si osigurajte kaj in kako boste storili ce naenkrat kaj negre kar je vredno locitve ..

Pa ca ga serjete z vaso poroko ali ne

ce si porocen in ti zena vse pokrade ali obratno se na policijo je ne mores prijavit

ce si pa na koruzi kot vi recete pa vsak ima svoje kupljeno in mu to pripada ceprav

to da na razpolago obeh to kar je zmeraj cuvat pa so racuni in potrdila na sigurnem ..Ce kaj kupita

skupno ko si na koruzi nared eno pogodbo

koliko en pa drug prispeva za ta odkup in kako po kateri meri se bo to delilo ce zapoka …

Seveda vsem porocenim ali neporocenim pa svetujem da skusata oba delat in prispevat

pol na pol ker ob delitvi bojo zmeraj problemi –jas sem vec kot ti prispeval …Ce stta

porocena to se ze deli na polovico kar pa ni res z prispevki premozenja ki ga je vsak podedoval ali

dokupil z denarjemm ki ga je imel pred poroko —zato ena pogodba za poroko pred odvetnikom je

zmeraj boljsa kot ce ni nicessar .Ker v tem primeru stvati so jasne kdo je imel kaj in kaj mu pripada

ker prej smo vsi ok da se bomo delili ko pa razroka pa so vsi zajeban in vsak na sebe deko vlece ..

Ce ze vse to jasno premerite in pripravite prej ko zacneta skupaj zivet je ze 40 % vec moznosti da se

ne boste zaradi tega kregakl in en drugega goljufal …Ena zakonska veza mora delovat kot eno podjetje

to je na podlagi papirjev in dokasil to je edini nacin da se en kot drugi ne najde gol na cesti .Po dolgem

casu veze ali zakona se mnogo stvari spremenijo ljubezen se je pomirila prav tako kot strast en ko

drugi lahko tudi gresi ali vara -veliko stvari niso kot v zacetku clovek je pac clovek .Zato en kkot drugi

zavarujte svoj hrbet da vam nebo treba se ostajat ker ste cisto oskubljeni ali ko vas ta drugi ven vrze

z vase lastne hise ali z vasega podjetja .Jas sem videl pare ki so prej cudovito deloval in so vse en

drugemu zaupal v tem primeru ko je bil obrtnik je svojo hiso in orodje vse na babje ime napisal da bi

se rubeza resil ce podjetje ne gre vec ….Pa se to zgodilo da je ta babnica ljubimca vzela in se

kurbala medtem ko je o trdo na gradbiscu delal –ko je pa to odkril ga je pa ona iz njegove bbajte ven

vrgla -to je pa z svojimi rokami zgradil po konc tedna ali wekendih ..in takih grdih stvari sem vse polno

videl ker sem po celih 25 let privatne stranke obiskal za delo ..Ko smo ze z tem opravli pa

je tudi vsi drugi faktorji ki pridejo v postev ..mnogo ljudi so zaljubljeni dokler fant ali dekle je -so mladi in luskani cim pa se ostarijo to jim ni vec sex apil in njihovi odnosi se ohladjo vse dokler ljubico ali
ljubimca ne vzamejo ne grede na celo zivljenje ki so ga skupno prestali in otroke skupno vzgojili
dom razpade in vse ostalo samo zaradi enga razburjenja in sexa katerega bi se vedno lahko doma dobili ..cetudi dekleta vejo da so ti ljubimci sami luzerji ki sploh nimajo volje da z njo kaj ustanovijo
oni se samo z njimi egoisticno igrajo negllede na skodo ki jo okoli sebe delajo -to so kuka vice ki se rade v tuja gnezda vsedejo kjer jim je ze vse pripravljeno…Ce pa se poleg tega vas oscubijo in dobicka dobijo to jim pa se bolj ugaja ..zato fantje kot dekleta bodite zmeraj jasno vidni in si osigurajte kaj in kako boste storili ce naenkrat kaj negre kar je vredno locitve ..

A potem je tudi obratno, da so moški priležniki svojim partnerkam če niso poročeni ? Zelo zastarelo razmišljanje.

…ženske uživajte dokler se da,ne se pustit,poskrbite za sebe-KER MOŠKI TAKO DELAJO!!!


Kako pa moški delajo? Po tvoje… namreč res me zanima 🙂


Kako pa moški delajo? Po tvoje… namreč res me zanima :)[/quote]
moški ki jih jaz poznam poskrbijo za to tako, da se družijo, šoirtajo, hodijo na tekme, koncerte, smučat, jadrat – oni se ne obremenjujeo, kje so ta čas otroci. Oni se dogovorijo in o tem obvestijo partnerko.

Ko pa se ženske dogovarjajo pa to traja in traja, da se dogovorijo za eno kavo, kaj šele za kaj več, ker sveda morajo na otroke, pa na možeke mislit kje so taa čas ko so one kar DVE uri odsotne.

Večina žensk razen nekaj izjem je res en sam dolgčas.


Kako pa moški delajo? Po tvoje… namreč res me zanima :)[/quote]
moški ki jih jaz poznam poskrbijo za to tako, da se družijo, šoirtajo, hodijo na tekme, koncerte, smučat, jadrat – oni se ne obremenjujeo, kje so ta čas otroci. Oni se dogovorijo in o tem obvestijo partnerko.

Ko pa se ženske dogovarjajo pa to traja in traja, da se dogovorijo za eno kavo, kaj šele za kaj več, ker sveda morajo na otroke, pa na možeke mislit kje so taa čas ko so one kar DVE uri odsotne.

Večina žensk razen nekaj izjem je res en sam dolgčas.[/quote]

Kdo pa je reko, da morjo te ženske delat otroke… če jih ne bi imele, bi se lahko isto družile, športale ipd…

Samo kaj ko si ženske overall bolj želijo otroka kot obratno 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Veliko deklet in fantov je takšnih da te varajo .
Poznam eno moja prvo ljubezen ki sem jo imel srčno rad .
Vendar mi je govorila da imam drugo lubico rajši kakor njo .
Pa vendar ni bilo tako družil sem se z dobrima kolegicami ko nikoli nisem nič z njima delal samo lepo smo se družili . Nakoncu se videl da ima lubica drugega fanta ki jo je usvajal .

Bolj te berem, bolj se mi dozdeva, da si moški. Tvoj stil pri odgovorih drugje je tipično obnašanje moškega.


Kako pa moški delajo? Po tvoje… namreč res me zanima :)[/quote]
moški ki jih jaz poznam poskrbijo za to tako, da se družijo, šoirtajo, hodijo na tekme, koncerte, smučat, jadrat – oni se ne obremenjujeo, kje so ta čas otroci. Oni se dogovorijo in o tem obvestijo partnerko.

Ko pa se ženske dogovarjajo pa to traja in traja, da se dogovorijo za eno kavo, kaj šele za kaj več, ker sveda morajo na otroke, pa na možeke mislit kje so taa čas ko so one kar DVE uri odsotne.

Večina žensk razen nekaj izjem je res en sam dolgčas.[/quote]
Zanimivo! Pol razumem jezo žensk, če pa očitno vse poznate same take moške….


Kako pa moški delajo? Po tvoje… namreč res me zanima :)[/quote]
moški ki jih jaz poznam poskrbijo za to tako, da se družijo, šoirtajo, hodijo na tekme, koncerte, smučat, jadrat – oni se ne obremenjujeo, kje so ta čas otroci. Oni se dogovorijo in o tem obvestijo partnerko.

Ko pa se ženske dogovarjajo pa to traja in traja, da se dogovorijo za eno kavo, kaj šele za kaj več, ker sveda morajo na otroke, pa na možeke mislit kje so taa čas ko so one kar DVE uri odsotne.

Večina žensk razen nekaj izjem je res en sam dolgčas.[/quote]

Se samo smejem in kaj ženske niso sposobne kaj napravit in spremeit v tej smeri, da živijo v tej monotonosti? Pač so si tle tudi same krive, ker ne POVEJO NA GLAS KAJ JIH MOTI IN KAJ POTREBUJEJO!

čudne ženske res 🙂

Ahh ženske s slabimi izkušnjami, pol si mislijo, da so vsi taki. Kar neki :-/
Da ne pozabim tudi na nasprotni spol, da je istega mišljenja!

Ahh ženske s slabimi izkušnjami, pol si mislijo, da so vsi taki. Kar neki :-/
Da ne pozabim tudi na nasprotni spol, da je istega mišljenja![/quote]
Ja saj… kar eno posploševanje… čudno, ker recimo vsako žensko je vsaj enkrat bolelo pri sexu… zakaj potemtakem kar vse ne nehate sexat zarad ene slabe izkušnje?

Ahh ženske s slabimi izkušnjami, pol si mislijo, da so vsi taki. Kar neki :-/
Da ne pozabim tudi na nasprotni spol, da je istega mišljenja![/quote]
Ja saj… kar eno posploševanje… čudno, ker recimo vsako žensko je vsaj enkrat bolelo pri sexu… zakaj potemtakem kar vse ne nehate sexat zarad ene slabe izkušnje?[/quote]
Tako kot je pol folka tle gor nastrujenih zgleda tako…..


Ja saj… kar eno posploševanje… čudno, ker recimo vsako žensko je vsaj enkrat bolelo pri sexu… zakaj potemtakem kar vse ne nehate sexat zarad ene slabe izkušnje?[/quote]
Tako kot je pol folka tle gor nastrujenih zgleda tako…..[/quote]
menda ja ne? Ne me strašit, halooo


Tako kot je pol folka tle gor nastrujenih zgleda tako…..[/quote]
menda ja ne? Ne me strašit, halooo[/quote]
S takim razmišljanjem in pisanjem tle gor, kake zaključke pa lahko potegneš ven?


menda ja ne? Ne me strašit, halooo[/quote]
S takim razmišljanjem in pisanjem tle gor, kake zaključke pa lahko potegneš ven?[/quote]
hmmm jaz lahko potegnem ven nekaj veeelikega… sam ne bi o tem 🙂
eeeeee aja zaključke… ja maš prav, mislim da je bejbam tu gori potreben en dober tip… ampak vsaki svoj, da se trape ne bi zgrizle med sabo.


S takim razmišljanjem in pisanjem tle gor, kake zaključke pa lahko potegneš ven?[/quote]
hmmm jaz lahko potegnem ven nekaj veeelikega… sam ne bi o tem 🙂
eeeeee aja zaključke… ja maš prav, mislim da je bejbam tu gori potreben en dober tip… ampak vsaki svoj, da se trape ne bi zgrizle med sabo.[/quote]

Velikost je relativna stvar, to sem že neštetokrat rekla :D.


hmmm jaz lahko potegnem ven nekaj veeelikega… sam ne bi o tem 🙂
eeeeee aja zaključke… ja maš prav, mislim da je bejbam tu gori potreben en dober tip… ampak vsaki svoj, da se trape ne bi zgrizle med sabo.[/quote]

Velikost je relativna stvar, to sem že neštetokrat rekla :D.[/quote]
Tvoj jezik je velik o tem ni dvoma 🙂

Velikost je relativna stvar, to sem že neštetokrat rekla :D.[/quote]
Tvoj jezik je velik o tem ni dvoma :)[/quote]
A zdej si prešaltal že na moj jezik?


Tvoj jezik je velik o tem ni dvoma :)[/quote]….ko pa vsi vlečejo zanj…. 😉

A lahko tu s tvojo omenjeno velikostjo, povlečemo kako analogijo? :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Tvoj jezik je velik o tem ni dvoma :)[/quote]….ko pa vsi vlečejo zanj…. 😉

A lahko tu s tvojo omenjeno velikostjo, povlečemo kako analogijo? :)))))[/quote]

Sta se me privoščila, vidva kar, dajta si duška 😉

Hehe me prav zanima kaj bo tipček rekel na to vprašanje 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close