Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če lahko tisti spijo, ki imajo več kot 100.000 € dolgov…

Če lahko tisti spijo, ki imajo več kot 100.000 € dolgov…

se mi zdi, da bi pa tudi jaz lahko malo spala, k sem pa “samo” 10.000 € v minusu;)

Ce bi bil 10k v minus bi me skrbelo. Ce bi bil pa za 10 M v minus pa prav nic 🙂

Po mojem se sekiraš in žreš,če imaš obvladljive dolgove … Ko si pa enkrat čez mejo in veš, da ne boš mogel vrniti, ti pa vse dol pade. In spiš.

Vseeno upam, da boš spala, ker vem, kako huda reč je nespečnost.

Ljudje, ki imajo toliko masla na glavi, živijo z drugačnimi percepcijami. Ne čutijo tiste prave odgovornosti, nimajo odnosa, predvsem si pa ne nalagajo dodatnih bremen s slabo vestjo. V mislih imam nespametne in zgrešene naložbe in ljudi, ki se temu le nasmihajo, ker vedo da bodo slej kot prej mirno odšli na drugo mesto in tam ponavljali enake vzorce.

Ja, goldfish, ena kategorija so taki, druga pa ljudje, ki so se zaplanirali, pa so drugače poštenjaki. En moj kolega ima takšen dolg, da ga ne bo nikoli odplačal, pa če živi 200 let, in se je nehal sekirat. Dokler je še nekam kazalo, da se bo mogoče izmazal, je bil živčna razvalina, zdaj je pa prišel neizbežen konec in je pomirjen. Bo, kar bo, želi si le, da bi sodišča čim hitreje zmlela.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close