Če lahko tisti spijo, ki imajo več kot 100.000 € dolgov…
Ljudje, ki imajo toliko masla na glavi, živijo z drugačnimi percepcijami. Ne čutijo tiste prave odgovornosti, nimajo odnosa, predvsem si pa ne nalagajo dodatnih bremen s slabo vestjo. V mislih imam nespametne in zgrešene naložbe in ljudi, ki se temu le nasmihajo, ker vedo da bodo slej kot prej mirno odšli na drugo mesto in tam ponavljali enake vzorce.
Ja, goldfish, ena kategorija so taki, druga pa ljudje, ki so se zaplanirali, pa so drugače poštenjaki. En moj kolega ima takšen dolg, da ga ne bo nikoli odplačal, pa če živi 200 let, in se je nehal sekirat. Dokler je še nekam kazalo, da se bo mogoče izmazal, je bil živčna razvalina, zdaj je pa prišel neizbežen konec in je pomirjen. Bo, kar bo, želi si le, da bi sodišča čim hitreje zmlela.
Forum je zaprt za komentiranje.