Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če bi bila zgodba obratna

Če bi bila zgodba obratna

bi bil moški ziher bolj napaden!

http://vizita.si/clanek/novice/poglejte-kaksen-je-bil-ko-ga-je-spoznala.html

kot zgleda ljubezen res ni večna… in ljubimo zunanjost

hahahahahaha

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Tukaj je zunanjost posledica. Ženska je svojega partnerja opozarjala na vzroke, ki vplivajo na njun odnos in na vse okoli njiju.

Če se človek spremeni ne zunaj, še ne pomeni, da se ni spremenil tudi njegov odnos do drugih, torej da se ni spremenil tudi “znotraj”. Ponavadi je zunanjost odraz notranjosti. To pa še ne pomeni, da je vsak, ki nam ni všeč po zunajosti, tak tudi karakterno. Vsak človek ali pa odnos dveh je zgodba zase.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Me prav zanima kateri moški bi ostal pri pol tako debeli ženski?
Tale ženska je celo večnost vztrajala. Moški bi žensko zapustil že, če bi se zredila recimo na 100kg.

Drugače pa pri tem ne gre za videz,a mapk gre za značaj. Kaj lahko ženska počne s takim moškim? Lahko se pogovarja in gleda TV. Kaj pa ostalo? Gre lahko z njim v hribe, na kolo, da ne govoroimo o seksu. S takim človekom potem ne moreš nič skupaj početi.


Patrick bi : [youtube]IJGIMd3_LfY[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

mmm pa kako dobro kosilo ji je naredil 🙂

drugače pa… zunanjost je pomembna!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close