Če bi bila zgodba obratna
bi bil moški ziher bolj napaden!
http://vizita.si/clanek/novice/poglejte-kaksen-je-bil-ko-ga-je-spoznala.html
kot zgleda ljubezen res ni večna… in ljubimo zunanjost
hahahahahaha
Če se človek spremeni ne zunaj, še ne pomeni, da se ni spremenil tudi njegov odnos do drugih, torej da se ni spremenil tudi “znotraj”. Ponavadi je zunanjost odraz notranjosti. To pa še ne pomeni, da je vsak, ki nam ni všeč po zunajosti, tak tudi karakterno. Vsak človek ali pa odnos dveh je zgodba zase.
Me prav zanima kateri moški bi ostal pri pol tako debeli ženski?
Tale ženska je celo večnost vztrajala. Moški bi žensko zapustil že, če bi se zredila recimo na 100kg.
Drugače pa pri tem ne gre za videz,a mapk gre za značaj. Kaj lahko ženska počne s takim moškim? Lahko se pogovarja in gleda TV. Kaj pa ostalo? Gre lahko z njim v hribe, na kolo, da ne govoroimo o seksu. S takim človekom potem ne moreš nič skupaj početi.
Forum je zaprt za komentiranje.