Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › bu bu NM-3w 24.09.2013 ob 13:03 zadnji odgovor 24.09.2013 ob 09:32 je rekel strahec Bu-Bu, ko je stisnil gumb “pošlji” na ZS ☺ Prijavi -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub] Forum je zaprt za komentiranje.