Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Brisanje tem oz.neprimernih odgovorov…

Brisanje tem oz.neprimernih odgovorov…

Ti si itak že spljuval Robija pred meseci in za sveto obljubil, da te ne bo več sem in da je Primož tisti pravi, ki ti daje oporo varnost, ki jo tako rabi mlad fante…

Kaj si spet pricvilil sem, si mislil, da si že kaj zrasel?
Saj je fajn, ko prideš, ker je potem tak mir ko te ni…

Sedaj pa pejt tožarit Primožu, da te ne maram….

Spominjaš me na čase v vrtcu, ko kateri od mulcev ni dobil kake igračke, ker so se pač drugi igrali z njo niti se ni želel priključit igri in je naredil kraval, potem šel tršici tožarit, ki se ni imela časa ukvarjat beri ji ni bilo mar in je igračo pospravila, da je ni nihče več imel. Mulo se je pa privoščljivo režal, ko je uspel tršico uporabit za svoje orodje, da je dosegel svoje – počutil se je GLAVNI…..

Verjamem da te zelo boli, če se svet ne vrti okoli tebe, če ti ne pojejo hvalospevov in potem insceniraš batine samo, da se okoli tebe nekaj dogaja, da dobiš ta občutek oboževanosti, ki ti ga doma niso uspeli prevzgojit v kaj boljšega.
Kaj je tebe dete, treba bilo…. :/[/quote]
Vrnil sem se nazaj, ko sem v zasebni predal dobil sporočilo Twilighta. Torej sem prišel nazaj na forum zaradi njega in ne zaradi tebe, ali pa vešega odličnega moderatorja. In ker sem bolj firbčne sorte me je tudi zanimalo, če se je že kaj spremenilo tu gor. Naletel sem na nekaj novih uporabnikov ( fotrov sine, dante,..) in mi niti ni žal, da sem se vrnil nazaj, ker se velikokrat nasmejim ob takih komentarjih.

Pa tnx da si mi namenil tako dolg prispevek. S tem si samo dokazal, koliko ti ugaja moja prisotnost na forumu :)))[/quote]Zakaj se trudiš z nami vsemi, piši le izbrancem na zs pa te ne bo nihče nerviral.

Saj me nihče ne moti, če piše sem, kdo pa sem jaz, da bi lahko odločal o tem kaj kdo lahko in kaj ne?
Tudi ti mi nisi v napoto, ko kaj konstruktivnega napišeš. Samo, ko je to tako poreeeedeko…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Pripopaj mi link teme v katero si ti danes kaj konstruktivnega napisal. V to nisi še nič :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

@Sadni (škoda da ne sladoled, ki ga imam najrajši, bi te takoj pojedla:) me firbec daje, kdo je to Twilight (ko vidim, da se zgoraj na njega sklicuješ). 🙂

Daj mu posebno pisalo za “težke primerke”. ki, ko bo pisal, bo hkrati brisalo za njim. Velja? 🙂
Mislim, da boš s tem zelo pridobil na priljubljensoti, ker ti bo ploskalo najmanj 99% fiorumskih bralcev tukaj. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Njegov virtualni idol. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Njegov virtualni idol. :))[/quote]
Smej se sebi. Punco si si našel prek portala, porazno.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Njegov virtualni idol. :))[/quote]
Smej se sebi. Punco si si našel prek portala, porazno.[/quote]
Saj se smejim, vsak dan. Pa še tebi se zraven, ker si je nisi. :)))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hihihihi, Polje vabi : http://www.psih-klinika.si/

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hihihihi, Polje vabi : http://www.psih-klinika.si/%5B/quote%5D
nisem vedel, da imajo tudi tam dostop do neta. Vas ven tudi kaj spustijo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close