Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › brezplačni SMS brezplačni SMS anonimni uporabnik 17.11.2004 ob 07:30 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 14:39 Ali kdo morda ve, kje na netu je še možno uspešno pošiljanje brezplačnih SMS sporočil na GSM . Lep dan! Prijavi anonimni uporabnik 17.11.2004 ob 10:46 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 14:39 tega ni več Prijavi Tamara 17.11.2004 ob 14:28 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 14:39 Prijavi anonimni uporabnik 17.11.2004 ob 14:37 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 14:39 Ja, vendar se sms obračuna na tvoji tel. št. Ni brezplačno preko webpoštarja. Prijavi anonimni uporabnik 17.11.2004 ob 14:39 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 14:39 xx Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.