Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bravo za slovenskega učitelja

Bravo za slovenskega učitelja

Slovenski učitelj  Lovrenc Habe gre delat na avstrijsko Koroško.Začetna plača je 2100 evrov, dokumentacije pa 50% manj kot tu v Sloveniji. Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje v Sloveniji je( to je moje mnenje) vredno za eno pasjo figo! Vlečejo dobre plače, kar naprej pošiljajo po šolah okrožnice, ravnatelji in učitelji pa naj se drkajo s starši, ki si vse preveč dovolijo in imajo do onemoglosti razvajene otroke.Ne vsi, da se razumemo.

če ni za bit….je pa za it

Super, želim mu vse dobro. V enem od člankov je izpostavil tudi, da si z začetno učiteljsko plačo v Sloveniji zelo težko privoščiš normalno življenje, ampak treba je dodati, da to velja za vse začetne plače, ne samo učiteljske.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 11.09.2025 ob 21:09

Slovenski učitelj  Lovrenc Habe gre delat na avstrijsko Koroško.Začetna plača je 2100 evrov, dokumentacije pa 50% manj kot tu v Sloveniji. Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje v Sloveniji je( to je moje mnenje) vredno za eno pasjo figo! Vlečejo dobre plače, kar naprej pošiljajo po šolah okrožnice, ravnatelji in učitelji pa naj se drkajo s starši, ki si vse preveč dovolijo in imajo do onemoglosti razvajene otroke.Ne vsi, da se razumemo.

Glede na to, da se že 40% učencev v sosednji državi deklarira za muslimane, ubogemu Slovenclju ne bo ravno fajn. Iz dežja pod kap se temu reče. Nekoč so Avstrijci iskali sobarice in snažke z juga, kot poceni delovno silo, dobili en kup fajn plodnih Bošnjakinj in voilaaaaaa…

Zdaj zaposlujejo  Slovenclje. Potomce domobrancev. Ker z njimi lahko delajo kot s podganami… Vsaj tako pravijo oni. Iz prve roke.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close