Bravo za slovenskega učitelja
Slovenski učitelj Lovrenc Habe gre delat na avstrijsko Koroško.Začetna plača je 2100 evrov, dokumentacije pa 50% manj kot tu v Sloveniji. Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje v Sloveniji je( to je moje mnenje) vredno za eno pasjo figo! Vlečejo dobre plače, kar naprej pošiljajo po šolah okrožnice, ravnatelji in učitelji pa naj se drkajo s starši, ki si vse preveč dovolijo in imajo do onemoglosti razvajene otroke.Ne vsi, da se razumemo.
OMG, 11.09.2025 ob 21:09
Slovenski učitelj Lovrenc Habe gre delat na avstrijsko Koroško.Začetna plača je 2100 evrov, dokumentacije pa 50% manj kot tu v Sloveniji. Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje v Sloveniji je( to je moje mnenje) vredno za eno pasjo figo! Vlečejo dobre plače, kar naprej pošiljajo po šolah okrožnice, ravnatelji in učitelji pa naj se drkajo s starši, ki si vse preveč dovolijo in imajo do onemoglosti razvajene otroke.Ne vsi, da se razumemo.
Glede na to, da se že 40% učencev v sosednji državi deklarira za muslimane, ubogemu Slovenclju ne bo ravno fajn. Iz dežja pod kap se temu reče. Nekoč so Avstrijci iskali sobarice in snažke z juga, kot poceni delovno silo, dobili en kup fajn plodnih Bošnjakinj in voilaaaaaa…
Zdaj zaposlujejo Slovenclje. Potomce domobrancev. Ker z njimi lahko delajo kot s podganami… Vsaj tako pravijo oni. Iz prve roke.
Forum je zaprt za komentiranje.