Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › brada brada anonimni uporabnik 04.12.2004 ob 12:54 zadnji odgovor 05.12.2004 ob 20:12 Pri britju z brivnikom imam probleme pod brado. Dlake mi tam rastejo postrani zato brivnik ne doseže nekaterih dlak in ostajajo… Po licih nimam nikakršnih problemov. Kako vi rešite problem? Prijavi anonimni uporabnik 04.12.2004 ob 17:31 zadnji odgovor 05.12.2004 ob 20:12 kupi boljsi brivnik..mislm da bo to resilo problem Prijavi anonimni uporabnik 05.12.2004 ob 11:58 zadnji odgovor 05.12.2004 ob 20:12 philipsov HQ7830 za 30000 ga ni rešil Prijavi anonimni uporabnik 05.12.2004 ob 16:57 zadnji odgovor 05.12.2004 ob 20:12 Brij se z Wilkinsonom (3 rezila) pa ne bos imel takih problemov. Prijavi anonimni uporabnik 05.12.2004 ob 20:12 zadnji odgovor 05.12.2004 ob 20:12 Brij se takrat, ko kocine še niso velike, pa jih bo aparat pobral. Če so daljše, se že uležejo in tako ne pridejo v rezilo. Brij se vsak dan. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.