Najdi forum

brada

Pri britju z brivnikom imam probleme pod brado. Dlake mi tam rastejo postrani zato brivnik ne doseže nekaterih dlak in ostajajo…
Po licih nimam nikakršnih problemov.
Kako vi rešite problem?

kupi boljsi brivnik..mislm da bo to resilo problem

philipsov HQ7830 za 30000 ga ni rešil

Brij se z Wilkinsonom (3 rezila) pa ne bos imel takih problemov.

Brij se takrat, ko kocine še niso velike, pa jih bo aparat pobral. Če so daljše, se že uležejo in tako ne pridejo v rezilo. Brij se vsak dan.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close