Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Božo kot učenec/dijak

Božo kot učenec/dijak

Alahi, Jezusi in Bude so dobri za ljudi z nizko stopnjo moralnega razsojanja in antisocialnimi tendencami. Predvsem bolj primitivne družbe bi brez religioznega kulturnega vpliva hitro razpadle, ker bi odpadel regulator “darvinistične živalskosti”, ko klika odklonskih posameznikom z nasiljem prevlada nad celotno družbo. Tako da, če je vernik, ni nič slabega, če se le drži tega, kar učijo religije. Streljanja in pobijanja ljudi vsekakor ne učijo. 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close